Wojciech Łuczak: Trzeba dalej walczyć!

Milo  -  9 maja 2015 22:58
0
1268

luczak

Każdy wie jak ważną rolę w naszej drużynie pełni Radek Sobolewski, nie tylko na boisku, ale również mentalnie. Szkoda, że go nie było z nami, ale musimy sobie radzić w takich sytuacjach – powiedział po spotkaniu z Wisłą, Wojciech Łuczak, pomocnik Górnika Zabrze

Wojciech Łuczak (pomocnik Górnika):Kluczowe momenty w spotkaniu są po tym jak się strzeli gola na wyjeździe. Wystarczyła chwila dekoncentracji i już straciliśmy bramkę na 1:1. Gdybyśmy ten moment wytrzymali z pewnością byłoby zdecydowanie lepiej. Każdy wie jak ważną rolę w naszej drużynie pełni Radek Sobolewski, nie tylko na boisku, ale również mentalnie. Szkoda, że go nie było z nami, ale musimy sobie radzić w takich sytuacjach. Jesteśmy w ósemce, ale trzeba dalej walczyć i wierzyć w to, że można zająć lepszą pozycję niż obecna.

Maciej Jankowski (pomocnik Wisły): – Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Znakomicie weszliśmy w drugą połowę, wysoko wychodziliśmy do przeciwka w efekcie udało nam się przechwycić dużo piłek. Moja gra zdecydowanie się polepszyła i z tego mogę się cieszyć. Najważniejsze dla nas jest zwycięstwo i oby tak było dalej. Cieszymy się, że nasza gra w grupie mistrzowskiej tak wygląda.

Źródło: Roosevelta81.pl/Canal+
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments