Wojciech Łuczak: Mamy w głowach to, że trener odejdzie

Luq  -  22 października 2013 06:48
0
1571

luczak
– Sukcesy trenera usprawiedliwiają to, żeby podjąć taką decyzję
mówi Roosevle81.pl Wojciech Łuczak o ewentualnym objęciu stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski przez Adama Nawałkę. 

Roosevelta81.pl: Jak ocenisz mecz ze Śląskiem?

Wojciech Łuczak (pomocnik Górnika): – Można powiedzieć, że zwariowany mecz. Wyjście z 0:2 na 3:2 to nie lada sztuka, a my to zrobiliśmy. Mamy „mega” charakter, jesteśmy bardzo pewni siebie i można się z tego tylko cieszyć. Trochę była to też kwestia szczęścia, że przy 1:2, po moim wejściu na murawę wynik zmienił się na 3:2. Przyjmuję to jednak ze spokojem. Cieszymy się, ale wiadomo jak to w piłce jest, raz jest się na górze raz na dole, dlatego z pełną pokorą trzeba przystąpić do następnego dnia. Ja wszedłem po długiej przerwie, więc muszę dalej ciężko pracować. Jutro mam mecz w rezerwach, który chciałbym cały rozegrać (rozmawialiśmy tuż po meczu ze Śląskiem – przyp. red.) i jak najbardziej myśleć pozytywnie na przyszłość.

A jak z twoim zdrowiem?

– Jest coraz lepiej. Miałem artroskopie kolana, później okazało się, że mam narośl na łydce, a to nieciekawie jak dla piłkarza, ale nie „łamie” mnie to. Jestem jak najbardziej charakternym człowiekiem i zawodnikiem, więc myślę jak najbardziej pozytywnie na przyszłość.

Chyba zdajecie sobie sprawę, że trener Adam Nawałka może odejść?

– Tak, mamy to w głowach. Sukcesy trenera usprawiedliwiają to, żeby podjąć taką decyzję. Potrzebujemy bardzo konkretnego gościa na pozycję selekcjonera, także wydaje mi się, że jest to super rozwiązanie jeśli chodzi o reprezentację, bo byłaby to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments