Włodzimierz Lubański: Górnik solidny, ale bez błysku

Spark  -  7 marca 2013 06:44
0
1103

lubanski
– To jest solidny zespół –
ocenił ekipę Górnika Zabrze w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” Włodzimierz Lubański, były świetny napastnik „Trójkolorowych”.

– Parę razy widziałem moją byłą drużynę. To jest solidny zespół, który ma bardzo interesującą i skrojoną na miarę możliwości strategię gry – powiedział Lubański w wywiadzie z „Przeglądem Sportowym”. – Daje się zauważyć, że trener Adam Nawałka dokładnie wszystko przemyślał i poukładał tak, że z przyjemnością się to ogląda. Jednak Górnik nie ma w składzie zawodników, którzy zrobiliby coś ekstra. A bez tego Górnik nie będzie regularnie wygrywał. Będzie ekipą solidną, lecz bez błysku – stwierdził.

Szansą dla Górnika na puchary ma  być powrót do formy Prejuce’a Nakoulmy i Ireneusza Jelenia. – Jeśli ta dwójka przypomni sobie swoje najlepsze występy w karierze, wzniesie się na wyżyny i wiosną utrzyma wysoką formę, to Górnik może mieć nadzieje na puchary. Nie wystarczy, że dobrze będzie grał sam Jeleń, czy Nakoulma. Obaj muszą zaskoczyć. Jeśli tak się nie stanie, to z miejscem na podium będzie kłopot.

źródło: Przegląd Sportowy
foto: Marek Zieliński/Newspix.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments