Włodzimierz Lubański: Górnik gra bardzo ciekawy futbol

kamres  -  8 października 2013 19:00
0
1159

druzyna_2_gornik_zawisza_1314

– Wyniki Górnika, odkąd Adam Nawałka usiadł na ławce trenerskiej w Zabrzu są bardzo dobre i to nie ulega wątpliwości – mówi w wywiadzie dla portalu SportSlaski.pl były gracz zabrzańskiego klubu Włodzimierz Lubański.

Można śmiało powiedzieć, że Górnik Zabrze obok szczecińskiej Pogoni zasługuje na miano „czarnego konia” rozgrywek. Od jakiegoś czasu zespół trenera Nawałki prezentuje bardzo dobry poziom i oby udało się go utrzymać do końca sezonu: – Górnik pokazuje, że jest zespołem solidnym. Rzeczywiście grają obecnie bardzo ciekawy futbol i z dobrymi rezultatami. To dobrze wróży rozgrywkom ligowym – zachwyca się były snajper zabrzańskiej jedenastki Włodzimierz Lubański.

– Trudno na tym etapie rozgrywek oceniać, ale jeśli Górnik zachowa obecną formę i będzie grał z takim zaufaniem do własnych umiejętności, a przy okazji będzie im sprzyjać szczęście, to na pewno może odegrać w lidze dobrą rolę. Tego im życzę – mówi były napastnik. Lubański chwali również pracę, jaką wykonuje przy Roosevelta sztab szkoleniowy: – Przede wszystkim widać, że w Górniku świetnie układa się współpraca drużyny z trenerem. Oni wspólnie zapracowali na ten wynik. Wyniki Górnika, odkąd Adam Nawałka usiadł na ławce trenerskiej w Zabrzu są bardzo dobre i to nie ulega wątpliwości. Oby tak dalej- zauważa Lubański.

źródło: SportSlaski.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments