Wisłoka Dębica walczy o awans!

Kaszpir  -  31 maja 2019 17:39
0
8471

W sobotę 1 czerwca Wisłoka Dębica rozegra spotkanie z Izolatorem Boguchwała. „Biało-zieloni” są blisko przypieczętowania awansu do III ligi. 

Transmisję z tego spotkania będzie można zobaczyć TUTAJ.

Dębiczanie po rozegraniu trzydziestu jeden spotkań zgromadzili 71 punktów. Na trzy kolejki przed końcem wyprzedzają zespół Izolatora o dziewięć „oczek”. Piłkarze wicelidera mają jednak zaległy mecz, tak więc wciąż mają szanse na wyprzedzenie Wisłoki.

Czołówka tabeli IV ligi podkarpackiej.

Gospodarze sobotniej potyczki, aby być pewnymi swego, powinni mecz wygrać lub bezbramkowo zremisować. Wszystkie możliwości końcowych rozstrzygnięć przedstawiamy poniżej, posiłkowaliśmy się w tym miejscu wariantami przedstawionymi przez redakcję wisłokadebica.pl.

Najbardziej prawdopodobne rozwiązania w przypadku pojedynku Wisłoki Dębica z Izolatorem Boguchwała w walce o awans do 3. ligi. 

1. Wygrana Wisłoki – AWANS WISŁOKI.
2. Porażka Wisłoki – Przy wszystkich wygranych Izolatora, konieczność zdobycia 4 punktów w meczach z Koroną i Stalą Gorzyce.
3. Remis 0:0 – AWANS WISŁOKI.
4. Remis 1:1 – Przy wszystkich wygranych Izolatora konieczność zdobycia 1 punktu w meczach z Koroną i Stalą Gorzyce.
5. Remis 1:1 – Przy wszystkich wygranych Izolatora oraz ewentualnych porażkach Wisłoki z Koroną i Stalą Gorzyce – decyduje bilans bramkowy.
6. Remis 2:2 i wyżej – Przy wszystkich wygranych Izolatora, konieczność zdobycia 1 punktu w meczach z Koroną i Stalą. W przypadku analogicznej sytuacji, ale dwóch porażek Wisłoki, decyduje bezpośredni mecz. AWANS IZOLATORA.

Wisłoka Dębica – Izolator Boguchwała, sobota 1 czerwca; godz. 17:00, Park Arena Dębica.

Źródło: Roosevelta81.pl/wislokadebica.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments