Wiktor Biedrzycki: Nie tak to miało wyglądać

Luq  -  25 sierpnia 2018 23:23
0
3593

Wiktor Biedrzycki zagrał w wyjściowej jedenastce Górnika po raz pierwszy w Lotto Ekstraklasie. Z pewnością nie tak wyobrażał sobie sobotnie spotkanie przeciwko Wiśle. Redakcji Roosevelta81.pl udało się krótko porozmawiać z defensywnym pomocnikiem tuż po meczu.

Roosevelta81.pl: – Zagrałeś przeciwko Wiśle w pierwszym składzie, ale chyba nie tak sobie wyobrażałeś przebieg spotkania?

Wiktor Biedrzycki (pomocnik Górnika): – Przyjechaliśmy do Krakowa z myślą zdobycia trzech punktów. Nie tak to miało wyglądać, losy meczu niestety potoczyły się nie po naszej myśli. Nie pozostaje nam nic innego, jak walczyć w następnych spotkaniach i wygrać to najbliższe z Pogonią w Zabrzu.

Początek pojedynku był bardzo obiecujący w Waszym wykonaniu, co się potem stało?

 – Trudno mi coś powiedzieć na gorąco o przyczynach tego, że ten mecz tak się ułożył. W tygodniu z pewnością przeanalizujemy to na spokojnie. Trener nam wszystko przedstawi, konsekwencje będą jakieś wyciągnięte.

Druga bramka całkowicie już Was podłamała?

 – Wydaje mi się, że nie. Walczyliśmy dalej, mieliśmy swoje okazje m. in. ja mogłem umieścić piłkę w bramce rywali. Bramka do szatni z pewnością spowodowałaby natomiast, iż druga część mogła by zupełnie inaczej wyglądać.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments