Wieści z Roosevelta. Kolejni piłkarze dołączą do Górnika?

Kibic  -  9 sierpnia 2021 06:16
9
27955

Górnik Zabrze po dwóch porażkach w kiepskim stylu, w końcu odniósł ligowe zwycięstwo. W meczu ze Stalą drużyna Jana Urban zagrała w nowym-starym ustawieniu z trójką obrońców. „Trójkolorowi” byli lepsi w tym spotkaniu i zasłużenie zgarnęli komplet punktów, jednak wciąż widać, że zespół potrzebuje więcej jakości. O czym zresztą mówił po meczu opiekun zabrzan. – Nie ukrywałem i mówiłem wcześniej o tym, że Górnik musi dokonać wzmocnień. Okienko transferowe trwa do końca sierpnia i będziemy starali się wzmocnić drużynę. Potrzebujemy tego, by podnieść poziom sportowy. Szukamy piłkarzy na dwie-trzy pozycje, m.in. napastnika który gra dobrze głową. W te warunki wpisuje się Vamara Sanogo, o którym głośno było przez ostatnie kilkadziesiąt godzin w kontekście jego przyjścia do Górnika. Francuz jest na ostatniej prostej do podpisania kontraktu z 14-krotnym mistrzem Polski. Blisko Górnika są również defensywny pomocnik oraz skrzydłowy. 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

To my oddajemy np. Hajdę na wypożyczenie, a ściągamy defensywnego pomocnika? Na pewno będzie przygotowany do sezonu…. Absurd… Jeszcze pytanie. Ilu napastników musimy mieć w kadrze?

Mit zdolnej młodzieży w Górniku. Gdyby byli tak dobrzy jak się mówiło, to ani Brosz, ani Urban nie wysyłaliby ich na wypożyczenia. Smutna prawda…

Chyba, że cały czas po głowie im chodzi idiotyczna myśl sprzedaży Jimeneza. Do wszystkich głupot są zdolni. Brosz wracaj! I Chudy!

CIEKAWY ZAWODNIK! TYLKO ŻEBY CZASEM NIE BYŁ W TAK,, WYSOKIEJ,, FORMIE STRZELECKIEJ JAK TEN CO ODSZEDŁ!

W końcu jakieś konkrety,,I dobrze!

Napiszcie ilu Polaków ma przyjść do Górnika … ewentualnie Max … jeden, cos co było budowane zostaje rozbierane
pozdrawiam

Nie mamy napastnika uniwersalnego który strzela gole z każdej pozycji. Takim był Angulo i takiego trzeba szukać????.

Vamar Sanogo były piłkarz legii i zagłębia….kogo oni szukają?? Ja pr dl

Angulo wracaj Brosz wracaj