Wierzę w dobre zakończenie

W.  -  17 października 2019 22:03
0
3067

Erik Janża to jeden z najmocniejszych punktów zabrzańskiego Górnika w bieżącym sezonie. Pozyskany w letnim okienku transferowym z chorwackiego NK Osijek 26-letni zawodnik, wystąpił dotychczas we wszystkich jedenastu ligowych spotkaniach z udziałem Trójkolorowych, spędzając na boisku łącznie 990 minut. Janża wnosi do gry sporo jakości, o czym niejednokrotnie przekonaliśmy się w rundzie jesiennej. Słoweniec doskonale radzi sobie na lewej obronie i ma na swoim koncie trzy asysty. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej tuż przed niedzielnym meczem 12. kolejki PKO Ekstraklasy  zadaliśmy Słoweńskiemu obrońcy kilka pytań.

W czerwcu podpisałeś z Górnikiem dwuletni kontrakt. Jak dzisiaj, po upływie czterech miesięcy oceniasz swój pobyt w Zabrzu?

– Jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że trener oraz klub obdarzyli mnie zaufaniem, jestem szczęśliwy, że tutaj jestem i otrzymałem szansę na grę w Górniku, to wiele dla mnie znaczy. Wierzę, że ciągle będę się rozwijał, a moje występy będą przynosiły coraz więcej korzyści dla całego klubu oraz radości dla jego kibiców.

Za trzy dni czeka nas trudny pojedynek z zespołem zamykającym ligową stawkę. Jak oceniasz szansę Górnika na odniesienie kolejnego domowego zwycięstwa?

– Przed nami ciężki mecz. W piłce nożnej nigdy jednak nie ma mowy o łatwych rywalach. W czasie 90 minut bardzo wiele może się przecież wydarzyć. Wierzę jednak, że z tego meczu wyjdziemy zwycięsko i trzy punkty zostaną tutaj, na zabrzańskiej arenie. Będziemy dobrze przygotowani do tego spotkania, damy z siebie maksimum i liczę, że dzięki temu mecz z ŁKS-em będzie miał dobre dla nas zakończenie.

 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments