Wiem, że praca w Górniku związana jest również z wielkimi oczekiwaniami kibiców

Luq  -  3 grudnia 2023 10:38
0
4304

Dla Mateusza Antczaka, który od kilku dni pełni w Górniku Zabrze funkcję rzecznika prasowego. Debiutem była czwartkowa, przedmeczowa konferencja prasowa. Natomiast pierwsze ligowe spotkanie miłą okazję obsługiwać w ostatni piątek, podczas meczu z Pogonią. Po spotkaniu mieliśmy okazję krótko porozmawiać z Mateuszem. – Jestem ogromnie szczęśliwy, że wygraliśmy. Niesamowite emocje. Nie tylko dla mnie mecz debiutancki, nie tylko mecz z bardzo trudnym przeciwnikiem, ale też bardzo ważne spotkanie – Barbórkowe. Wiemy, jakie ma znaczenie i dla kibiców i dla historii klubu.

Mateusz Antczak pracował w TVP 3 Katowice, wcześniej m. in. dla portalu SportSlaski.pl. A jak trafił do Górnika Zabrze? – Skontaktował się ze mną zarząd, no i kiedy dostajesz taki telefon, nie możesz odmówić. Praca w Górniku to wielki zaszczyt, wielki przywilej i honor. Wiem, że jest to związane również z wielkimi oczekiwaniami kibiców. Oczywiście nie jesteśmy w łatwej sytuacji. Wszyscy wiemy z jakimi problemami się mierzymy, ale mamy zamiar krok po kroku, sukcesywnie je rozwiązywać.

Wracając jeszcze do dnia meczowego, zapytaliśmy Mateusza jak wyglądał jego pierwszy dzień meczowy. – W dniu meczowym pracę zacząłem od 8:00. Wiadomo, jak to jest na początku, trzeba było przejść pewne szkolenia. Dzień pełen wrażeń, zwieńczony ogromną radością. Obserwowanie tych zawodników z murawy… dla mnie to była wielka przyjemność i jestem jeszcze bardziej zmotywowany do tego, by pracować z jeszcze większą determinacją.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Górnik Zabrze yt

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments