Wielka burza w Zabrzu. Ważą się losy prezesa i trenera Górnika

Spark  -  22 lutego 2016 18:03
0
1180

008_160221_gornik_ruch_ojrzynski
Zarząd Górnika Zabrze, trener Leszek Ojrzyński oraz kapitan drużyny Adam Danch pojawili się dzisiaj w ratuszu miejskim. Wiele wskazuje na to, że w klubie w najbliższym czasie dojdzie do sporych przetasowań.

Właściciel klubu, czyli miasto, po przegranym w fatalnym stylu meczu derbowym z Ruchem Chorzów przy obecności niemal 25 tysięcy widzów, zaprosił do siebie dzisiaj osoby, które odpowiadają za wyniki. Nieoficjalnie mówi się, że ze stanowiskiem może pożegnać się prezes Marek Pałus, a także specjalista ds. sportowych Piotr Przeniosło. Niewykluczone również, że policzone są dni trenera Leszka Ojrzyńskiego. Nie ma pewności, czy w ogóle poprowadzi on zespół w piątkowym spotkaniu przeciwko Śląskowi Wrocław.

Problem jest taki, że trudno tak szybko znaleźć następcę Ojrzyńskiego. Już po meczu pojawiały się nazwiska Dariusza Dźwigały, Kazimierza Moskala, Mariusza Rumaka, czy też Artura Płatka. Czasu do kolejnego spotkania jest niewiele, ale też decyzję trzeba podjąć czym prędzej, bowiem za chwilę nie będzie czego ratować i Górnik pożegna się z Ekstraklasą.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamres/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments