Wesołych Świąt!

Kibic  -  4 kwietnia 2021 12:22
0
1058

Z okazji Świąt Wielkanocnych redakcja portalu Roosevelta81.pl składa wszystkim sympatykom, piłkarzom, działaczom oraz osobom związanym z Górnikiem Zabrze, jak również wszystkim naszym czytelnikom najserdeczniejsze życzenia.

Życzymy Wam zdrowych, pogodnych, radosnych oraz magicznych Świąt, przepełnionych nade wszystko wiarą, nadzieją i miłością. Niech ten wyjątkowy czas spędzony w gronie 
rodziny i przyjaciół obfituje w radość, uśmiech, wzajemną życzliwość, serdeczność, entuzjazm, beztroskę i spokój, dając wytchnienie od codziennych spraw i obowiązków. Wiosenny nastrój oraz budząca się do życia przyroda niechaj doda Wam energii i optymizmu na każdy kolejny dzień i pomaga w realizacji Waszych planów i spełnianiu marzeń, a okres Wielkiej Nocy symbolizujący zwycięstwo, pozwoli z jeszcze większą ufnością i odwagą spoglądać w nadchodzącą przyszłość. Życzymy Wam również wielu pozytywnych, sportowych emocji przy okazji kolejnych ligowych spotkań rozgrywanych wiosną przez biało-niebiesko-czerwonych.

 

Wesołego Alleluja.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments