We wtorek komplet w Sosnowcu. 1 listopada kibice uczcili pamięć tych, którzy odeszli

Kibic  -  2 listopada 2023 16:34
0
1564

We wtorek piłkarze Górnika Zabrze rywalizowali w ramach rozgrywek Pucharu Polski. W 1/16 na ich drodze stanęło Zagłębie Sosnowiec. „Trójkolorowi’ pokonali tę przeszkodę i zameldowali się kolejnej rundzie. Piłkarzy Górniak z trybun sosnowieckiego obiektu wspierało 800 zabrskich fanatyków. Torcida, pośród której zasiadł Lukas Podolski, wykorzystała całą przyznaną pulę. 

Dokładne liczby Torcidy wraz ze zgodami w w Sosnowcu przedstawiają się następująco:
780 osób w tym ROW 19, Banik 15, GieKSa 14 oraz Wisłoka 12
 
Na sosnowieckim obiekcie nie zabrakło oczywiście kibiców Górnika zrzeszonych w KKN, którzy w sile prawie 40 osób zasiadli na trybunach. Podobnie było kilka dni temu na ligowym meczu z ŁKS-em w Łodzi, gdzie również „Trójkolorowi” kibice cieszyli się z wygranej.
 
 

Wracając do Lukasa, był to dla niego wyjazd nr. cztery. Wszystkie te mecze Górnik Wygrał!, o czym Poldi nie omieszkał wspomnieć na swoich sm. 

Przypomnijmy, że wcześniej Podolski wybrał się wraz „Trójkolorowymi” kibicami do Wrocławia (21.05.2022; zwycięstwo 4:3), Poznania (30.04.2023; zwycięstwo 1:0) i ostatnio do Łodzi (28.10.2023; wygrana 5:0). Bilans iście imponujący, my jednak czekamy na powrót Poldiego na murawę i takie trafienia, jak choćby podczas Wielkich Derbów Śląska.

 

 
Natomiast w środę 1 listopada fani Górnika tradycyjnie już spotkali się na trybunach Stadionu im. Ernesta Pohla. Kibice wspólnie odmówili modlitwę i chwilą zadumy oddali hołd tym, których nie ma już wśród nas na kibicowskim szlaku. Odpalono race ku pamięci wszystkich, zasiadającym już w sektorze niebo. 
 
 
 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/ Torcida Górnik
Foto: Roosevelta81.pl/ Torcida Górnik/ Lukas Podolski sm
wideo: ekstraklasa.org

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments