WDŚ. W co gra organizator, czy to jeszcze kibicowskie święto?

g.rajda  -  15 marca 2024 15:58
3
6124

Do sobotnich Wielkich Derbów Śląska fani obu drużyn odliczają już godziny. W normalnych warunkach powiedzielibyśmy, że to prawdziwe święto futbolu, nie tylko dla kibiców naszego regionu. No właśnie w normalnych? Pierwszy zgrzyt mieliśmy już z pulą przydzielonych biletów dla kibiców Górnika. Choć sektor gości na Stadionie Śląskim przystosowany jest na przyjęcie 4383 widzów, to ostatecznie kibice „Trójkolorowych” dostali zaledwie 2040 biletów (więcej tutaj).

Jak się okazuje to nie koniec „perypetii” związanych z obecnością Torcidy na meczu. Klub z Chorzowa przesłał do Górnika pismo, w którym m.in zabrania się wnoszenia flag, ale też organizator daje sobie w nim szerokie prawo do zablokowania, pod różnymi pretekstami, wejścia nawet całej grupie zabrskich fanów. Czy to jeszcze jest święto kibiców? 

Poniżej treść przesłanego pisma wraz z komentarzem Torcidy:

Przypomnijmy jeszcze, że zbiórka na wyjazd do Chorzowa w sobotę godz.13:15 na parkingu przy stadionie! Wszyscy jedziemy na czarno i zabieramy szale!!!
Nie stawiamy samochodów na parkingu przy stadionie, bo tam będą ustawiać się busy!!!

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Torcida/ Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

To niesłychane!Jak smrody mogą czegokolwiek zabronić nie na swoim stadionie!!powinniśmy chyba zbojkotować mecz i wygrać go! Smrody wszystkiego się boją!Nawet flag i naszych barw!Zawodnicy nasi powinni mieć dodatkową motywację do zwycięstwa i spuszczenia ich do I ligi!Co na to PZPN i Extraklasa SA

Olać tych frajerów. Niech sektor zostanie pusty. 2tyś biletów mniej sprzedanych

Śmierdziele i wszystko w temacie!