
Górnik Zabrze w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów zmierzy się z Fenerbahce Stambuł. Klub z Roosevelta podał już termin rewanżowego starcia z wicemistrzem Turcji na Arenie Zabrze.
Pojedynek z Fenerbahce w Zabrzu odbędzie się 29 lipca (środa) o godz. 20:00.
Pierwszy mecz w Stambule odbędzie się 21-22 lipca.

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: UEFA







Ważniejsze pytanie… Kto będzie mógł jupić bilety 😂
Wszyscy wolny kraj