Wciąż szukamy najlepszych rozwiązań

Kaszpir  -  26 sierpnia 2022 21:38
8
3012

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów obu zespołów, po meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Jagiellonią Białystok

Bartosch Gaul (trener Górnika): Z pierwszej połowy nie jestem zadowolony, po przerwie było o wiele lepiej. Wciąż szukamy najlepszych rozwiązań, ale nie mamy zbyt szerokiej kadry.

Maciej Stolarczyk (trener Jagiellonii): Oba zespoły stwarzały sytuacje, które mogły zakończyć się zdobyciem bramki. Górnik w końcówce stwarzał okazje, ale uważam, że my w przekroju całego meczu mieliśmy lepsze.

Poniżej zapis całej konferencji

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Górnik Zabrze
Wideo: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

No niestety.Nie mamy napastnika, ponadto po stracie Nowaka chłopa który potrafi rozegrać i strzelić no i przede wszystkim obrońcy na zmianę

W stylu nadal tragedia,pomoc nie istnieje,sprzedaliśmy najlepszych graczy.Manneh i Nowak.Podolski komuś się tłumaczył z kontuzji.Mamy bardzo ważny mecz,który musimy wygrać w Chorzowie.Kevin do wymiany.Bielicado bramki!! Strzelać jak JAnZA,ale kiedy w końcu będą 3;punkty?!

Gałązka pi…..s pan.

Najgorsze jest to że nie wygrywamy u sebie.Drużyna nie ma swojego stylu.Zawodnicy z pierwszego składu mało kreatywni a o rezerwie nie ma co gadać.Już sie zaczęły kontuzje,za chwlę pauzy za kartki i na dodatek ludzi chca jeszcze sprzedawac.Na siłę będa robić transfery nieprzygotowanych grajków i tak co roku.Brak mądrego szefa klubu widać przy pierwszym kontakcie.Totalny bajzel

Urban WRÓĆ

Po co?.Żeby pie…..l o polach ryzowych.

Trenerze!!! Nikt inny jak Pan powinien wiedzieć, że w przypadku budowania zespołu, nie ma drogi na skróty. Do tego potrzeba czasu, organicznej pracy i dobrych piłkarzy. W Górnik od lat nie można niczego poukładać. Zawirowania w zarządzaniu klubem( to tak delikatnie mówiąc), odbijają się na zespole. Prowizorka w tych wszystkich aspektach, odbija się na tym co prezentują piłkarze i wahania ich formy nie powinny dziwić.

Trenerze stawianie w bramce kogoś kto na 5 zagrań nogą 2 spieprzy na 100 % ,jest sygnałem nawet dla trenera w okręgòwce – idźcie na niego ,coś sam nam poda na tacy .Za taką siatę w juniorach jest porządny opieprz ,nie wiem jak to się ma na poziomie zawodowców .Broll to tykająca bomba,już wolę Bielicę.