Ważne zwycięstwa ROW-u i Wisłoki, remis „GieKSy”

Spark  -  5 października 2013 20:55
0
1109

arka_row_1314
Wielka radość w Dębicy i Rybniku. Wisłoka pewnie pokonała w meczu „na szczycie” Crasnovię, a ROW ograł w Gdyni Arkę. Odrobinę rozczarowani mogą być sympatycy katowickiego GKS-u, który tylko zremisował przed własną publicznością z Puszczą Niepołomice.

Rybniczanie wygrali drugi mecz z rzędu. Niespodziewanie udało im się wygrać na stadionie Arki po golach strzelonych w drugiej połowie przez Kosteckiego i Ferugę. Będąca wiceliderem Wisłoka ograła pewnie przed własną publicznością trzecią w tabeli Crasnovię 3:0. Dwa trafienia zanotował Kantor, a jedną bramkę dołożył Juszkiewicz. Przerwana została dobra passa „GieKSy”. Katowiczanie mogli zrównać się punktami z wiceliderem, ale przez długi czas przegrywali z Puszczą. Dopiero w końcówce fani na Bukowej mogli radować się z wyrównania, bo punkt uratował Gancarczyk.