Walka o utrzymanie będzie do samego końca

Kibic  -  7 kwietnia 2023 08:42
20
4209

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów po meczu 27. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Koroną Kielce.

Jan Urban (trener Górnika): Szkoda, że na początku meczu bramka padła ze spalonego, była fajna akcja i dobrze byśmy weszli w mecz, po chwili straciliśmy gola. Drużyna nie była po tej stracie zagubiona. Nie mogę mieć pretensji do zespołu (…)

Kamil Kuzera (trener Korony): Jesteśmy źli. Mecz miał różne fazy, w momencie, w którym straciliśmy bramkę, dominowaliśmy absolutnie na boisku. Mogło się wydawać, że powolutku “zabijamy” mecz i mamy go pod kontrolą. Rywal był troszeczkę nerwowy, a my daliśmy mu prezent.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Górnik Zabrze YT

Subscribe
Powiadom o
20 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Może nie jesteśmy najlepsi ale za to bardzo egzotyczni mamy dwóch samurajów i chłopaka z Curacao z jednej strony polot i fantazja a z drugiej strony mała Skandynawia znamionująca zimną dokładność i zabójczą skuteczność- mało – nic z tych rzeczy nad wszystkim czuwa dzika bestia z Kamerunu -naczelny przedstawiciel z Afryki który dodaje temu całemu konglomeratowi jeszcze większego czaru który wspomagany dzikimi rykami megafonu wytwarza tgz rytualny szał najbardziej podatny na niego jest a jakże najmniejszy na boisku chłopak z kraju znanego z mamuciej skoczni w Planicy który od pierwszej do 90 minuty biega w oszalałym transie bez ładu i składu takie rzeczy tylko w moim kochanym Zabrzu

Dwa ostatnie mecze są zaprzeczeniem pana słów.Niestety niedziele cudów odeszły w zapomnienie.

Taką z własnym pożytkiem niedzielę „cudów” to Górnik zaliczył ze Stalą w Mielcu

Ten Kuzera chyba był na innym meczuMsce tej zbieraniny jest w I lidze.Graja przedpotopową piłkę i nie istnieli w trakcie gry,a ten pajac od czerwonej powinien wylecieć dużo wcześniej.Sedziowanie na mizernym poziomie.nie doliczono ok 10 min gry.

jest tak zawsze jak sedziuje fryzjer warszafffski.

Nie pij wiecej

Twoje miejsce Gałązka jest w szpitalu a niestety nadal jesteś tutaj

A co mówią specjaliści od fixum dyrdum o twoim stanie? Są nadzieje?

Korona była lepsza piłkarsko i tylko chwilowy brak koncentracji pozbawił ją wygranej. Gdyby Górnik potrafił tak grać piłką jak czyniła to Korona, to dziś nie musiałby się szwendać w okolicach czerwonej latarni.
Gaula należało pozbyć się wtedy, kiedy pozbyto się w Kielcach Ojrzyńskiego. Ten punkt to taki prezent świąteczny. To Korona straciła 2 punkty a nie Górnik. Trener Urban za ten stan rzeczy nie odpowiada.

Krótko i zwięźle

Nic dodać, UBnic ująć, kolega ma calkowitą rację, mnie już się nie chce tego nawet komentować. Winny jest cały zarząd Górnika z Carycą na czele , powiem więcej , tylko Caryca jest winna. Urban najmniej winny a teraz najbardziej on biedny cierpi na tym

Odpowiada.Co on jest święta krowa.dobrze wiedział na co się pisze.

Co za bzdura. Gaul grał o wiele lepszy futbol niż to co my teraz gramy. Poprzedni mecz bez kontaktu, ten aż dwie akcje i mówisz że Urban lepszy od Gaula? Jeżeli tacy jak Ty wypowiadają takie opinie to już wiem dlaczego w Urzędzie zapadają takie idiotyczne decyzję.

Jeśli jesteś koneserem setek podań w poprzek i do własnego bramkarza, które dają w statystykach wyższość nad przeciwnikiem a także człapania po murawie, no to masz 100% racji.

P.S. A co do urzędu, ja ich nie wybierałem, bo nie jestem z Zabrza to jedno, a gdybym był, to po czymś takim już złożyłbym informujące pismo w ratuszu, że przestaję płacić daniny na rzecz tego miasta ze względu na marnotrawienie moich zarobionych pieniędzy, które trafiają do miejskich źle zarządzanych spółek. Uważam też, ze to ty jesteś mieszkańcem tegoż miasta i nie tylko mieszkańcem a wręcz jednym z decydentów niższego szczebla.

1 polowa gra w 10 wlodarczyk to balast z metra wali w trybuny nic do gry nie wnosi ma poziom 2 ligi A PAN URBAN gra tym co ma 2 mecze 1 punkt ale gra lepsza mysle ze bedzie coraz lepiej i sie utrzymamy

Gra będzie coraz lepsza, ale to nie musi się wiązać z punktowymi zdobyczami, bo zazwyczaj najpierw trzeba poprawić grę a dopiero później są z tego punkty.

Jedynym honorowym rozwiązaniem będzie oczywiście walka do końca a po zakończeniu rozgrywek, niezależnie od wyniku, ogłoszenie bankructwa i spadek do 4 ligi.
Wtedy można będzie zacząć od nowa, bez długów, z zupełnie nowymi ludźmi, z odpowiednim planem biznesowym, w oparciu o własną młodzież.

Obecny Górnik przebił tego co za czasów Kasperczaka było tam też szrot był brany a teraz mamy szrot na wysoką skalę po sezonie trzeba koniecznie pożegnać tych z którymi kończą się kontrakty i przekonać Poldiego by został dać mu takich zawodników z którymi będzie mógł naprawdę tego Górnika na puchary pocisnoc.Bo tu nawet Murinio czy Negelsman nie dokonają cudów a co dopiero Urban.Tak to jest jak nieudoly z ratusza pajaca na prezesa dają człowieka bez wiedzy na prezesa klubu z extraklasy to potem mamy wszystko ułomne i bez pomysłu.Badzmy szczerzy prezes Matysek jak i dyrektor Milik są w sytuacji patowej widzą burdel i fatalnie zarządzany klub co Podolski potwierdził a trener Urban ma misje która jest skomplikowana bo opanować ten zespół jest bardzo trudno by zaczął wygrywać.

Daj sobie spokój z tymi pucharami. Żeby grać w pucharach trzeba mieć za co i kim. Najpierw niech wypracują odpowiedni poziom grania, ustabilizują go a dopiero niech walczą o puchary.