„Waldemar Fornalik jest na naszej krótkiej liście życzeń”

kesera  -  20 października 2013 12:37
0
1158

fornalik_2013
Jeśli Adam Nawałka odejdzie z Górnika do kadry, to działacze klubu z Roosevelta będą chcieli ściągnąć byłego już selekcjonera Waldemara Fornalika – informuje „Przegląd Sportowy„.

– Fornalik jest na naszej krótkiej liście życzeń – mówi „PS” Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent miasta, które jest właścicielem Górnika. – Dopóki jednak jest trener Nawałka, to nie podejmujemy żadnych rozmów. Jeśli będziemy już na sto procent wiedzieli, że pan Adam odchodzi do reprezentacji, to wtedy zaprosimy Fornalika na negocjacje. Uważamy, że to byłoby rozwiązanie długoterminowe. On jest bardzo wysoko oceniany przez wszystkich ludzi pracujących w klubie – dodaje Lewandowski.

Pozostaje pytanie, czy Górnika będzie stać na byłego opiekuna kadry, który w ostatnim czasie kasował 150 tysięcy złotych miesięcznie? – Jak nie siądziemy do stołu, to się nie przekonamy, czy będzie nas stać. Proszę pamiętać, że przed reprezentacją pan Fornalik pracował w Ruchu i wtedy aż tyle nie zarabiał. Oczywiście, jeśli dostanie ofertę z jednego z krajów arabskich, to na pewno jej nie przebijemy, ale wszystko dopiero przed nami – kwituje Lewandowski.

Więcej w „Przeglądzie Sportowym

Źródło: Przegląd Sportowy
Foto: PZPN

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments