Walczymy dalej, wszystko jest w naszych nogach

Kibic  -  1 kwietnia 2023 18:20
13
3152

Piątkową porażkę Górnika w Gliwicach, bezpośrednio z trybun oglądał Adam Matysek. Prezes zabrzańskiego klubu, podczas meczu nie miał powodów do radości. Po spotkaniu podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi samego meczu, jak i najbliższej przyszłości zespołu. 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

Subscribe
Powiadom o
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nie macie argumentów. Gracie jedną z najprymitywniejszych piłek, bez pomysłu, takie bicie głową w mur, albo utrzymywanie piłki między obrońcami i bramkarzem. Przy takiej grze można tylko wyciągnąć remisy. Jan Urban to nie cudotwórca, nie odwróci procesu odpiłkarzania w tak krótkim czasie. Nawet z Miedzią Górnik jest w stanie przegrać przy jego dyspozycji.

Cudotwórcą nie jest i nigdy nie był.Legia zdobyła z nim mistrzostwo bo musiała,Zagłębie czy Śląsk za jego kadencji grały piach,a 8 miejsce w ubiegłym sezonie, to wynik pokłosia całkiem dobrej ekipy zawodników.Dlatego patrzenie na Urbana jak boga jest co najmniej śmieszne,a stan klubu to składowa wiadomo jakich czynników.Spadku raczej nie unikniemy, jest już wielkie zniechęcenie zawodników ,co można wywnioskować z wypowiedzi Janickiego.

Święta racja. Spadku mam nadzieję unikną, Trzeba było zatrudnić Brosza, albo zostawić Gaula do końca sezonu. Oprócz paru zawodników to jest dobry skład z potencjałem. Przy dobrej taktyce i walce na całego, jak było to z Płockiem mieliby dużą szansę na odskoczenie z dołka. Z Urbanem wątpię. Legendy rzadko są dobrymi trenerami. Dobrym trenerem trzeba się urodzić. Urban, dajcie spokój!!!

DOPÓKI WOKÓŁ GORNIKA BĘDĄ PALENTAĆ SIE TAKIE OSOBY TYPU raff77 i bych to tak toczyć się będą losy tego Klubu. Tacy jak oni i wielki as chcieli nowegoa, Górnika i go maj…… a, że dzisiaj im to bajoro spada im na łeb to szukają winnych……..

Napisz to jeszcze raz ino po Polsku,bo uj wie o co ci biega.Twoja dewiza sytuacji klubu,to jestem a nawet przeciw.

Ciągle qva to samo… Przed meczem napinka, w trakcie meczu bezmyślne człapanie po boisku z wywieszonym ozorem, a po meczu porażka i …..nie wszystko jeszcze stracone, mamy jeszcze 8 meczy do….przegrania.

Przecież na was k….wa nie da się patrzeć. Brak ambicji woli walki na boisku, zaangazowania w grę . Nikt tak nie gra w ekstraklasie. Wychodzicie na boisko juz jako przegrani, bez wiary i chęci walki. Wstyd, ze takie szroty i nieudaczniki noszą koszulki Górnika Zabrze. Bezwstydy !

Jak mając piłkę przez większość meczu a oddać 3 strzały + 1 celny ? Parodia.

Przecież tam jest spora grupa kopaczy która nie rozumie w jakim klubie gra i jak wielka marka jest Górnik byle na koncie się zgadzało.Ale to musi się zmienić kontrakty do rozwiązania i nie ma przedłużania z tymi co grają bez ambicji.

Marka bardzo przyblakła,na dziś średniak jakich wielu z szansą na 3 spadek w przeciągu kilkunastu lat,oraz pośmiewisko świata piłkarskiego.Kopacze pokroju Marosy,Vrchowca,Churka mają ten klub gdzie światło nie dociera,stan konta to jedyna rzecz która łączy ich z klubem,i będzie tak jeżeli łapska jednej pani i jej kliki będą przy klubie.

Tak zdupcyć tak utytułowany klub to tyż sztuka NOBEL do działaczy piłkarzy ….

Tak to jest jak politykę miesza się ze sportem i nie ma się zielonego pojęcia o zarządzaniu klubem.Caryca miała tyle czasu że postawiła na tępego Szymanka co może jedynie w nosie podłubać bo nic dobrego nie zrobił dla tego klubu.A teraz to prezes Matysek sam jest świadkiem totalnego bagna w jakim jest że roboty jest pełno i drużynę trzeba powierzyć komuś doświadczonemu jak Urban chodź po tych meczach widać totalne braki w każdym elemencie.Wiec jedyne co możemy to trzymać kciuki do końca za Górnika a po drugie jak będą wybory raz na zawsze pożegnać carycę i jej błaznów co nam Górnika zniszczyli.

Chcieliśmy powrotu Urbana to teraz nie pieprzmy na niego.
Trzeba go wspierać.
I głodne kawałki, że wrócił dla Górnika? Wrócił dla kasy bo straciłby sporo szmalu.
Taka jest prawda.