W sobotę sparing z Zagłębiem Lubin. Znamy również kolejnego rywala

g.rajda  -  30 czerwca 2022 19:20
3
3418

Przebywający na zgrupowaniu w Opalenicy piłkarze Górnika w sobotę rozegrają kolejny sparing. Rywalem zabrzan będzie Zagłębie Lubin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11:00 w formule 2×60 minut. Transmisja live będzie dostępna na kanale Youtube Lubinian.

W kolejnym meczu kontrolnym, podopieczni Bartoscha Gaula zmierzą się natomiast z ukraińskim zespołem Worska Połtawa. Szczegóły dotyczące dokładnego terminu tego pojedynku są w trakcie ustalania. 

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JohnyKSG
1 lipca 2022 09:33

Cracowia też osłabiona przed meczem z Górnikiem.Odchdzi Pele Van Ammarsfort..Gdyby Górnik pozbył się Manneha,to nie będzie miał kto rozgrywać piłki!!podstawowy gracz 2 linii.Byloby bardzo niedobrze.Za Mańka koniecznie ok mln Euro min…Środkowy obrońca i bramkarz na już oraz napastnik,przy sprzedaży Mańka obowiązkowo rozgrywający pomocnik!!dwa tyg do meczu i nic dalej się nie dzieje!!prezes spowodował,że terminy się wydłużają i możliwości…

Krycha
1 lipca 2022 16:15

Naprawdę potrafimy wykorzystać potencjał podolskiego zamiast powalczyć w nowym sezonie ,zero transferów same odejścia,Maniek zaraz Nowak …

JohnyKSG
2 lipca 2022 08:10

Dosyć negocjacji z kimkolwiek o sprzedaży naszych zawodników!!Pozbywamy się najlepszych zawodników,nie ma wzmocnień.Moze przestać istnieć II linia!!Bark dobrego napastnika,bramkarza,środkowych obrońców!Kreatywnych pomocników!Do czego zmierza nasz Klub.Prezes kompletnie nie zna się na piłce!!!