W sobotę odbędzie się spotkanie założycielskie Klubu Kibica Niepełnosprawnego

Milo  -  12 stycznia 2015 17:07
0
790

kibice4_Górnik_Wisła1415

W najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie założycielskie Klubu Kibica Niepełnosprawnego Górnika Zabrze. Wszystkich kibiców niepełnosprawnych zainteresowanych wstąpieniem do KKN zapraszamy na godzinę 12. do biura prasowego, które mieści się na parterze budynku klubowego (w dawnej kawiarni).

Niepełnosprawni kibice spotkali się 12 grudnia na stadionie Górnika, gdzie mieli okazję wysłuchać informacji o budowie nowego stadionu Górnika, jak również związanych z tym udogodnień. Na pytania i wątpliwości odpowiadał Piotr Podgórski, dyrektor projektu spółki Stadion w Zabrzu, sp. z o.o.

Z kolei Weronika Paszewska, koordynatorka Projektu CAFE (organizacja europejska zajmująca się dostępem do futbolu osób niepełnosprawnych) w Polsce, opowiedziała kibicom niepełnosprawnym Górnika o KKN Śląska Wrocław, który jest wzorcowy, jeśli chodzi o sposób działania. Fani zabrzan na wózkach mogli też obejrzeć film prezentujący dokonania KKN Śląsk Wrocław. Weronika Paszewska będzie, oczywiście, na sobotnim spotkaniu z kibicami niepełnosprawnymi zabrzańskiego klubu.

Osoby, które zamierzają pojawić się na sobotnim spotkaniu prosimy wcześniej o kontakt telefoniczny (508-339-457) lub mailowy ( j.mucha@gornikzabrze.pl ).

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments