W sobotę Górnik zmierzy się z Schalke 04

Kris  -  14 lipca 2023 18:58
6
3791

W sobotę piłkarzy Górnika Zabrze czeka kolejna gra kontrolna. Tym razem rywalem „Trójkolorowych” będzie siedmiokrotny Mistrz Niemiec, czyli drużyna Schalke 04 Gelsenkirchen. W drużynie, która w 1997 roku zdobyła Puchar UEFA, aktualnie występuje były reprezentant Polski, Marcin Kamiński. W przeszłości w Schalke grali zawodnicy związani wcześniej z Górnikiem. Waldemar Słomiany oraz Tomaszowie Hajto i Wałdoch. Ten ostatni pełnił nawet honory kapitana zespołu z Gelsenkirchen.

Z sobotniego meczu transmisję przeprowadzi Górnik TV, pojedynek będzie też transmitowany przez Schalke (youtube). Początek meczu wyznaczono na godzinę 15:30. Sparing będzie dostępny również dla kibiców mających możliwość odwiedzenia obiektu. Bilety w cenie 12 euro.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Górnik Zabrze/ schalke04.de

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jademy na stadion Torcida

Schalke- GÓRNIK 0:4.

1 i 2 bramka gdzie był Siplak!!! Bez Janży nie ma lewej obrony!

Już 0-4,ale wstyd!

Czego się spodziewać przy takiej kadrze. Przecież Górnik grał dzisiaj beż pięciu – sześciu kluczowych piłkarzy z poprzedniego sezonu.
Nabytki zaś to niestety nędzne resztki z pańskiego stołu.
Póki co nie może być inaczej. Jak młodzież własną nie odpali to znowu będzie kapa. Chyba nikt nie liczy, że spady z innych klubów będą zbawieniem. Jakby byli dobrzy to nikt by się ich nie pozbywał
Chyba, że Trener ich podniesie z martwych.

Oczywiście nie chcę żadnego grajka obrazić, bo sam trzymam za nich kciuki, aby zmartwychwstali. Póki co ich jedynym atutem jest to, że postanowili bić się za Górnika. I to wszystko.