„W lidze jakość naszej ofensywy będzie wyższa”

Spark  -  25 lutego 2013 07:08
0
936

danch
Adam Danch, kapitan Górnika, zdaje sobie sprawę, jak ważny jest poniedziałkowy mecz z Piastem Gliwice i ewentualne zdobycie trzech punktów. – Można zbliżyć się do Legii na bardzo niewielką odległość – powiedział na łamach „Sportu” środkowy obrońca „Trójkolorowych”.

Wyniki podczas weekendu dla zabrzan były dość korzystne i już po pierwszym spotkaniu  Górnik będzie miał okazję wskoczyć na podium i znacznie zbliżyć się do lidera. – Sobota pokazała, że lepiej nie przyznawać punktów przed meczami – przestrzega w dzienniku „Sport” Danch. – Jak powiem, że przegrana Legii mnie zmartwiła, to pewnie skłamię. Z drugiej strony , to kolejny sygnał, że w lidze nie ma meczów łatwych. Taki wynik pobudza wyobraźnię.

Zmartwieniem w obozie Adama Nawałki może być skuteczność w meczach sparingowych w Turcji, gdzie drużyna strzeliła w dziewięciu meczach cztery gole. Czyli jedną bramkę na ponad 200 minut… – W lidze jakość naszej gry ofensywnej będzie znacznie wyższa. Nawet jesienią większość z nas miała udział przy golach. Jedni strzelali, inni asystowali. Będzie dobrze… – zadeklarował Danch.

źródło: Sport

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments