W kolejnych meczach będziemy tylko lepsi

Torcidos  -  15 lipca 2018 15:28
0
5674

Jeśli ktoś się zastanawiał, w jakiej formie jest nasz najlepszy strzelec, to w czwartkowy wieczór otrzymał odpowiedź. Igor Angulo ponownie wziął na siebie odpowiedzialność za wynik i zapewnił Górnikowi zwycięstwo w pierwszym spotkaniu przeciwko Zarii: – Był to ładny gol i bardzo ważny dla nas, ponieważ chcieliśmy dobrze zacząć ten sezon. Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się wygrać – komentuje hiszpański napastnik.

Chociaż Górnik przeważał przez całe spotkanie nad mołdawską Zarią, to dopiero na kilka minut prze końcem udało się zabrzanom zdobyć zwycięskiego gola, którego autorem był Igor Angulo. Wcześniej nasz zespół miał swoje szanse, ale nie potrafił ich wykorzystać. M.in po strzale Igora z rzutu wolnego piłka trafiła w poprzeczkę: – Fajnie wyszedł mi ten strzał i szkoda, że piłka odbiła się od poprzeczki. Myślę, że już po pierwszej połowie zasługiwaliśmy na co najmniej jednego gola. To się nie udało i ważne, że w samej końcówce zapewniliśmy sobie zwycięstwo – mówi dalej Igor.

Mimo wszystko daleko nam do zachwytów. Długimi fragmentami Górnik się męczył w ataku pozycyjnym i nie potrafił sforsować obrony rywala, który jak się okazało postawił twarde warunki: – Znaleźli się w eliminacjach do europejskich pucharów, więc z pewnością nie jest to słaba drużyna. Na każdego przeciwnika musimy wyjść w pełni skoncentrowani i naładowani energią. Każde spotkanie o stawkę jest ciężkie. Zwłaszcza teraz, gdy gramy w eliminacjach do Ligi Europy. Trzeba czasami cierpieć na boisku i wyczekiwać na swój moment.

Jednak jak przekonuje na koniec Igor, Górnik dobrze przygotował się do sezonu i w kolejnych meczach będzie tylko lepiej: – Jesteśmy w dobrej dyspozycji. Mieliśmy miesiąc przygotowań, który dobrze przepracowaliśmy i teraz z czasem będziemy tylko doskonalić kolejne rzeczy w naszej grze i będziemy lepsi.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments