W każdym meczu pracujemy całą drużyną

g.rajda  -  29 sierpnia 2020 09:46
0
2043

Górnik Zabrze na starcie sezonu odnosi drugie zwycięstwo i jest bliski obrony fotelu lidera. „Trójkolorowi” cały czas grają w ustawieniu „trójką” w obronie, gdzie jednym z ważnych ogniw jest Przemysław Wiśniewski. W każdym meczu pracujemy całą drużyną, aby prezentować się jak najlepiej i zdobywać trzy punkty. Zaczynamy od mocnych zwycięstw, bardzo dobrze wyglądamy.

Po drugiej ligowej kolejce, nadejdzie czas kadry. Wiśnia, jak wiemy, dostał powołanie od trenera Czesława Michniewicza. – Teraz przerwa reprezentacyjna, można zatem powiedzieć, że lekki odpoczynek. Część zawodników wyjeżdża na kadrę, tam też będziemy grać mecze. Musimy ten okres przepracować odpowiednio, by potem grać nadal dobrze.

Patrząc na grę Górnika, nie trudno zauważyć postępów czynionych przez Alasanę Manneh. Nie dziwi zatem, że poszczególni dziennikarze coraz częściej pytają innych zawodników o jego postawę. – Manneh jest bez układu nerwowego, czasem może trochę za bardzo nonszalancki, ale taki jest jego sposób grania. Cieszymy się, że coraz bardziej się rozwija i oby tak dalej.

Źródło: Canal+/Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments