Umowa na montaż krzesełek podpisana!

Milo  -  4 maja 2015 18:43
0
1273

krzeselka_stadion_05

Spółka Stadion w Zabrzu podpisała z konsorcjum firm: Nowy Styl i S-Print 2 umowę na dostawę i montaż krzesełek, wygrodzeń oraz barierek. – Kontrakt opiewa na 12 milionów złotych, z czego 8 milionów to koszt wygrodzeń i barierek zaś cztery – krzesełek. Uważam, że to dobra cena za krzesełka – mówi oficjalnej stronie Górnika Tadeusz Dębicki, prezes spółki Stadion w Zabrzu.

Na całość zadania wykonawca ma 4 miesiące od momentu podpisania umowy, jednak zgodnie z zapisami specyfikacji warunków zamówienia prace powinny zostać rozpoczęte od trybuny południowej. Ten etap prac powinien zostać zakończony w terminie dwóch i pół miesiąca od momentu podpisania umowy. Ma to umożliwić Górnikowi rozgrywanie spotkań w sezonie 2015/16 na nowym obiekcie.

Prace na stadionie prowadzone są także w innych miejscach budowy. Na trybunie południowej montowany jest pawilon, gdzie będzie się znajdowało stanowisko centrum dowodzenia i monitoringu, ponadto wyburzane są garaże położone obok hali, gdzie będzie wejście na sektor. Dodajmy, że pełną parą idą prace związane z wykonaniem posadzki przedpola wejściowego od strony trybuny południowej, jak również od strony ulicy Damrota. – Rzeczywiście, prace postępują, zaś w przypadku pawilonu stanowiska dowodzenia montaż się już rozpoczął – przyznaje prezes Tadeusz Dębicki.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments