Umowa na dokończenie budowy stadionu podpisana

Kibic  -  19 czerwca 2023 15:49
10
2486

W Sali Historycznej zabrzańskiego magistratu uroczyście podpisana została dziś umowa na dokończenie budowy Areny Zabrze czyli Stadionu im. Ernesta Pohla. Budowę czwartej trybuny zrealizuje Mostostal Zabrze GPBP S.A.
Wartość inwestycji, która zostanie zrealizowana w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy to 45.979.983,00 zł.

Źródło: Arena Zabrze
Foto: Arena Zabrze/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Z czystej ciekawości… Pamięta ktoś kiedy rozpoczęto budowę i kiedy miała się ona pierwotnie zakończyć? 😉

Rozpoczęła się bodajże w 2011, miała zakończyć chyba w 2014

Trzymacie rękę na pulsie. Ta informacja od paru godzin jest w mediach. Portal dedykowany GZ a wiecznie jesteście spóźnieni. O rozmowach z potencjalnym inwestorem mimo że inne media od wczoraj o tym huczą też ani słowa. Wstyd i żenada.

Nikt z włodarzy nie zabrał głosu. Czyli to plotka ?

Na Interii MMS pośrednio potwierdziła , że są prowadzone rozmowy. Potwierdziła też , że Matysek zostaje. Jutro początek przygotowań do nowego sezonu ale o potencjalnych ruchach kadrowych na R81 nie przeczytasz

To zmykaj na interie, po co tu włazisz kompleksiarzu?
Jutro początek przygotowan, a to R81 te przygotowania organizuje i zalatwia transfery? Czytasz co piszesz? robisz z siebie debila

ten loter to kura albo pachnacy inaczej

Dopóki nie powstanie trybuna i nie zostanie otwarta i nie zostaną na nią wyprzedane bilety po prpstu nie uwierzę. Czyżby tylek się palił i przed wyborami robimy wszystko to co oczekują kibice ? Tak samo nagle informacja o prywatnym inwestorze … vos tu nie gra. Dziwny zbieg okoliczności,ze takie rzeczy dzieja się przed wyborami… myślę,że mieszkańcy Zabrza nie nabiora się po raz kolejny.Dopoki nie będzie oficjalnej informacji o prywatnym inwestorze , tez nie uwierzę.
Stadion budowany 10 lat na 2 etapy. I jeszcze się tym chwali ze taki super taki extra. Oj Pani Gosia w PR to by mogła uczyć obecny rząd.

Nie ma to jak fota bo k…. budujemy!!Łaski nie robicie, trybuna tak miała powstać! Ale ten klub to nie stadion i 4 trybuna ino ludzie typu J, Urban którego potraktowaliście jak szmatę do podłogi. Możecie jeszcze wybudować zamykany dach ale i tak jesteście przegrani w tym klubie!

12 miesięcy ta…