U trenera Urbana trzeba grać bardzo szybko. Podejmować jak najszybsze decyzje

Kibic  -  17 marca 2025 09:10
6
1444

Na przedmeczowym spotkaniu z mediami Dominik Sarapata przestawiał swoje cele na resztę sezonu. Jednym z założeń 17-latka jest zdobycie liczb, czy to w postaci goli, czy kluczowych podań. W meczu z Motorem Dominik zanotował tzw. asystę II stopnia przy golu Lukasa Podolskiego. – Myślę, że moimi atutami jest prowadzenie piłki, czasami drybling w sektorach wyżej. Uderzenie też, ale tego jest trochę mało, cały czas staram się, żeby było więcej. – mówił o swoich atutach już po starciu z lublinianami Sarapata.

Młody zawodnik na boisku ma okazję grać obok Patrika Hellebranda. Występy obok bardziej doświadczonego i jakościowego zawodnika mogą tylko pomóc w rozwoju Dominikowi – Patrik Hellebrand bardzo mi pomaga na boisku, ale poza nim także zawsze mnie wspiera. Naprawdę gra mi się z nim bardzo dobrze. Patrik przekazuje mi, żebym grał ze spokojem, to co najlepiej potrafię. 

Tak Sarapata komplementuje swojego kolegę z boiska, a jakie główne zadania stawia przed zawodnikiem trener Górnika? – U trenera Urbana trzeba grać bardzo szybko, jeden-dwa kontakty, podejmować jak najszybsze decyzje i do przodu.

Źródło: Canal+/ Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jasiu szlifierz diamentu z wągla i drewna.

Kogo wyszlifował enali -nie ma Jokota w Belgii zaginął w Niemcach rezerwy Włodarczyk tragedia rzeźbił lata Krawczyka jedyny co pozostał to Lukoszek starczy zmienić ligę i nie ma co zbierać można dopisać do listy onukiego

Jak na ten wiek to świetnie wszedł do zespołu. Byle teraz nie stanął w miejscu tylko notował stały progres

Szala też dobrze zaczynał! U młodych jest to normalne , że notują załamania formy! Nie ma co od razu wyp..z drużyny jak tego chcą fachowcy od grania w fife i oglądania eleven sport. Bardziej mnie martwi , że tacy zawodnicy gdy załapią ,to szybko odchodzą z Górnika a my musimy potem łatać dziury!

A niy sprzedować go zaror!! Robić dobro drużyna i piondze z pucharów!!!

Mosz recht!!