Typuj z nami!

Milo  -  6 lipca 2013 08:15
0
947

typerZapraszamy wszystkich czytelników do wspólnej zabawy. Od pewnego czasu można się już rejestrować w naszym typerze i typować mecze 1. kolejki ekstraklasy oraz 1. kolejki I ligi. Kto na koniec sezonu okaże się najlepszy?

O wszelkich zmianach, zapowiedziach i podsumowaniach związanych z typerem będziemy na bieżąco informować w naszym serwisie. Zabawa polega na tym, aby wytypować dokładny wynik spotkania. Na przykład: Jeśli wytypujemy, że mecz Wisła Kraków – Górnik Zabrze zakończy się wynikiem 0:2 i identyczny rezultat będzie w rzeczywistości, to otrzymujemy wtedy 5 punktów. Jeśli natomiast obstawimy, że mecz Wisła Kraków zakończy się wynikiem 1:2, a w rzeczywistości padnie wynik 0:2, to otrzymujemy 3 punkty. W skrócie: Dokładny wynik: 5 pkt. Wytypowanie zwycięzcy lub remisu (1X2): 3 pkt. Tabela z klasyfikacją pojawi się już po pierwszych rozegranych spotkaniach.

Będziemy typować nie tylko spotkania ekstraklasy oraz I ligi, ale również mecze Wisłoki oraz wyjątkowo spotkania innych rozgrywek (w tym mecze reprezentacji, czy też europejskich pucharów). Dla najlepszych typerów na koniec sezonu przygotujemy niespodzianki. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

źródło: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments