Tylko remis “GieKSy”. Fotel lidera był na wyciągnięcie ręki

Milo  -  23 listopada 2013 18:58
0
1407

GKS_Katowice_Oprawa

GKS Katowice zremisował przed własną publicznością z Flotą Świnoujście 1:1. Katowiczanie tym samym nie wykorzystali szansy objęcia fotela lidera w 1 lidze, choć przez całe spotkanie byli zespołem zdecydowanie lepszym. Twierdza przy Bukowej do wiosny pozostanie niezdobyta.

“GieKSa” prowadzenie objęła w 76 minucie spotkania po uderzeniu Grzegorza Goncerza, który znalazł się na czystej pozycji do zdobycia bramki po świetnym podaniu Przemysława Pitrego. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać, bo już 5 minut później bramkę zdobył Piotr Kieruzel, który wykorzystał nieporozumienie obrońców „GieKSy” i z bliskiej odległości dopełnił formalności.  W końcówce spotkania ciekawą oprawę oraz fajerwerki zaprezentowali kibice gospodarzy, chcąc tym samym uczcić dziesięciolecie istnienie grupy Ultras GieKSa.

GKS Katowice – Flota Świnoujście 1:1 (0:0)
1:0 – Goncerz 76′
1:1 – Kieruzel 81′

źródło: Roosevelta81.pl