Trzeba było dużo fantazji, żeby podyktować karnego w tej sytuacji. Dla mojego zespołu absolutny szacunek

Kaszpir  -  19 sierpnia 2022 23:37
22
4772

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów obu zespołów, po meczu 6. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Górnikiem Zabrze.

Kosta Runjaić (trener Legii): W pierwszej części graliśmy gó..o. Górnik nas zaskoczył, dominował. Byłem bardzo negatywnie zaskoczony postawą mojego zespołu w tej części. Pozwoliliśmy za wiele zabrzanom, ale Górnik bardzo dobrze się prezentował, zaskoczył nas agresywnością. W drugiej części postawiliśmy wszystko na jedną kartę (…).

Bartosch Gaul (trener Górnika): Myślę, że zagraliśmy bardzo dobry mecz, powalczyliśmy. Szczególnie pierwsza połowa była pod naszą kontrolą. Chyba nikt nie miał takiej przewagi tutaj. Graliśmy agresywnie pressingiem, Legia nie miała argumentów. Broniliśmy dobrze, po odbiorach wychodziliśmy z kontrą. Mogliśmy zdobyć drugą, trzecią bramkę, z tego jestem szczególnie zadowolony. Mieliśmy swoje problemy kadrowe, tą ekipą dobrze to rozgraliśmy (…). W drugiej części wiadomo było, że Legia zaatakuje, ale zaczęliśmy dobrze.

Po tej sytuacji kluczowej (kontrowersyjny rzut karny) musiałem dojść do siebie. Nie mogę za dużo na ten temat powiedzieć, bo będzie źle potem. Brakuje mi słów dla tej sytuacji. Doświadczony Jędrzejczyk pada, Legia nie protestuje i … dużo fantazji tam trzeba było, żeby podyktować karnego. Myślę, że była to kluczowa sytuacja. Jestem mega wkurzony, to nie poszło od nas, ani Legii, tylko innego kierunku. Jeżeli tutaj tak nam się utrudnia, to cieszę się z punktu. Absolutny szacunek dla mojej drużyny (…).

Poniżej zapis całej konferencji

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
22 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nic dodać nic ująć prokuratura dla sędziego za pomaganie Legii.A dla Wielkiego Górnika szacunek i ukłony bo nawet rezerwy mają jajca większe od przepłaconych leszczy mioduskiego.

Najlepszym zawodnikiem legii był sędzia!

Witamy w ESA panie Ghaul. Var szara…

Leszek

Jebane drukarki

Brawo Nasi Piłkarze!!!!!Dziekuje naszemu trenerowi B.Gaul. Nasi
Kibice nie zawiedli!!!.Super.Iyno jak można tak obrzydzić mecz,takimi decyzjami sędziego???Dokąd zmierza człowiek?

Fin strzela z otwartej w pysk. Trenerze zapraszam na Ziemię

Tak i pada na ziemie jak by dostal podbródkowym w szczeneni leży minutę….prosze cię.Cwany chamski Jędrzejczyk poczuł rękę położoną na pysku i tyle

I jak jeszcze słyszę ten kometarz tego Zewlakowa z Canalu że Jedrzejczyk to największy twardziel ligi to czlowieka krew zalewa.Takich sprawozdawcow to by też trzeba eliminować

Widziałeś tę sytuację na powtórkach???? Przytrzymanie ręką( czy dotknięcie twarzy w ogóle było, tego obraz telewizyjny nigdy nie pokaże) i teatralny upadek frajera z ległej, nazywasz plaskaczem? Chyba oglądaliśmy dwa różne mecze. Sędzia podał „tlen” kopaczom Legii.

Chyba cię powaliło,zwykły przypadek.Zakaz prowadzenia meczów dla tegonoajaca finajmniejbdwa miesiące!!Znowu wydrukowany mecz,jak to wcawawie.Zenada i wstyd.alegia do I ligi!?

masz oczy czy kieszeń na forsę?

A może trener się wytłumaczyć ze zmian. Zastąpienie Olkowskiego i Paluszka Szymańskim i Wojtuszkiem to proszenie się o kłopoty

No ale kogo miał dać jak nie ma kogo?

I właśnie dlatego nikt w Polsce (poza Sosnowcem) nienawidzi Legii!!! Bo się nie da! Zawsze za wszelką cenę przepychana! PZPN, PZPN itd! Nie się nie zmieniło!
A szacun dla Górnika!

Jak Górnik będzie tak grał w każdym meczu, to będzie w piątce ligi. Problem w tym, że tak walczył będzie w kilku meczach a resztę przeczłapie.

Gaul jeszcze się tej ligi nie nauczyl. To były dopiero przedbiegi. Aż dziw bierze, ze kibice Legii nie przerwali meczu, bo zazwyczaj to robili jak im nie szło w meczach z Górnikiem. A sędzia? No cóż. Jeśli tydzień temu Marciniak dal im wygraną z Widzewem na wyjeździe, to dlaczego ten sędzia nie miałby pomóc Legii przy Łazienkowskiej? Ten sędzia zrobi karierę nie tylko w tej lidze. Za rok będzie miał naszywkę UEFA.

A dopiero pisałeś ze Legia bedzie prowadzic 3:0.
wypad stąd żałosny leszczu i sprzedawczyku!

Widzisz chwaście, za dobrą postawę nawet jak przegrają jestem w stanie pochwalić, a za przeczłapanie po murawie mimo że uda im się wygrać, skrytykuję. Czujesz różnicę chwaście miedzy nami? Pisałem, ze Legia będzie prowadzić 3:0 być może po to, zeby trafić piłkarzy w ich ambicję. I co? Zagrali tak jak za Brosza kiedy przy Łazienkowskiej wygrali 3:1. Można? Można! Ale ty jesteś chwast, nic nie rozumiesz.

Nie jestem kibicem Górnika, i powiem tak, sytuacja z karnym była na tyle niejednoznaczna że Liczmański udowodni, przy pomocy tricków i manipulacji, ponad wszelką wątpliwość, tak jak w Łodzi, że sędzia nie popełnił błedu. Ale dlaczego nikt z Was nie mówi i nie protestuje w sprawie zachowania tego porugalskiego buraka po karnym. Opluł czy nie Bielicę, bo jeśli opluł to jest to do udowodnienia przy analizie obrazu, i tu domagajcie się kary od komisji ligi, bo przecież nie został ukarany na boisku, nawet na ten temat nie zająknął się żaden pismak z C+.

W moim odczuciu karny był, Jędrzejczyk wykorzystał dotknięcie w twarz w polu karnym, inny mniej doświadczony piłkarz by tego lepiej nie zasymulował. myślę ze jakby Jedrzejczyk 'dostał’ w bark to o karnym nie było by mowy, Na Rakowie my mamy rożny i bramkę nie sprawiedliwie strzeloną teraz Legia dostaje prezent wszystko wróciło do punktu wyjścia, szkoda że Jensen nie wytrzymał ciśnienia …mecz bardzo dobry Górnik potrzebuje stopera i dwóch pomocników na już do zmiany bo z takim pressingiem piłkarze mogą nie dać rady 90min

W tym samym momencie kiedy Jędrzejczyk zostal trafiony dlonią, Kubica był odpychany przez gracza Legii nr 19 kiedy wyskoczył do piłki żeby ją wybić. To powinien być faul w ataku.