Trwa sprzedaż karnetów na sezon 2018/2019

W.  -  24 czerwca 2018 21:22
0
3184

W ubiegłym tygodniu klub uruchomił sprzedaż karnetów. Kibice mają do wyboru dwie możliwości: karnet na rundę jesienną rozgrywek, jak i na cały sezon 2018/2019. Oprócz oszczędności czasu i pieniędzy, ta wygodna forma wejściówki gwarantuje nam stałe miejsce na stadionie oraz zapewnia uczestnictwo w programie „Trójkolorowi”, daje też inne przywileje m.in. 20% rabat przy zakupie nowej koszulki meczowej.

Fani trójkolorowych mogą nabywać karnet na całą trybunę wschodnią, a także na dolną część trybuny północnej i południowej. Karnety na sektor rodzinny można zakupić tylko stacjonarnie. W tym roku władze klubu podjęły decyzję, że karnety obowiązywać będą nie tylko na Lotto Ekstraklasę lecz również na wszystkie spotkania Pucharu Polski, pojedynek I rundy kwalifikacji Ligi Europy z Zarią Bălți, przedsezonowy sparing z FC Opava i sparing zaplanowany przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

Poza sprzedażą internetową, karnety można nabywać stacjonarnie w sklepie kibica czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Drugim punktem zajmującym się dystrybucją karnetów jest Galeria Zabrze, czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 20:00. Kibice, którzy zakupili karnet drogą internetową mogą go odebrać w sklepie kibica mieszczącym się na terenie Areny Zabrze od 26 czerwca br. Rezerwacje miejsc z poprzedniego sezonu obowiązują do 5 lipca.

Więcej o cenach karnetów oraz biletów pisaliśmy tutaj.

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments