Trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną

W.  -  1 lutego 2022 15:20
0
1169

Już w najbliższy weekend na ligowych arenach pojawi się osiemnastu reprezentantów PKO Ekstraklasy, którzy ku ogromnej radości kibiców rozpoczną sportową rywalizację w ramach 20. kolejki PKO Ekstraklasy. Nasze zainteresowanie budzi przede wszystkim pojedynek Górnika Zabrze, który w wyjazdowej potyczce stoczy bój o punkty ze Stalą Mielec.

Nieco ponad tydzień później przed własną publicznością Trójkolorowi podejmą Jagiellonię Białystok. Termin tego spotkania zaplanowany został na poniedziałek, 14 lutego (godzina 18:00). W sumie wiosną nasz zespół rozegra siedem domowych spotkań, goszcząc przy Roosevelta 81: Jagiellonię, Raków, Cracovię, Termalicę, Lechię, Radomiaka i Górnika Łęczna. W tym miejscu pragniemy przypomnieć o trwającej sprzedaży karnetów na domowe mecze Górnika na zabrzańskiej świątyni, na której nie może Was zabraknąć. Pamiętajcie, że mecz Górnika to święto, natomiast karnet to nie tylko gwarancja pewnego miejsca i spora oszczędność czasu, lecz przede wszystkim gwarancja niepowtarzalnych emocji i wspaniałego widowiska, które my jako kibice współtworzymy razem z drużyną!


Karnety na mecze Górnika można nabywać zarówno drogą stacjonarną: w stałych punktach sprzedaży, jak również za pośrednictwem serwisu https://bilety.gornikzabrze.pl
Poniżej przedstawiamy cennik karnetów, raz jeszcze gorąco zachęcając do nabycia karnetów i licznej obecności na domowych meczach Górnika i głośnego wspierania drużyny w walce o kolejne zwycięstwa i sukcesy!

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments