Trwa sprzedaż biletów na mecz ze Śląskiem

W.  -  1 grudnia 2021 19:15
2
2794

Za niespełna miesiąc zespoły zakończą piłkarskie zmagania, rozpoczynając zimową przerwę w rozgrywkach PKO Ekstraklasy, która potrwa do 5 lutego. Zanim jednak ten moment nastąpi, nasza drużyna w krótkim odstępie czasu rozegra łącznie sześć spotkań, w tym mecz w ramach Pucharu Polski. Na Stadionie im. Ernesta Pohla, Trójkolorowi stoczą jeszcze dwa pojedynki. Najpierw podopieczni Jana Urbana spotkają się ze Śląskiem Wrocław, a następnie w ramach spotkania rozgrywanego awansem z rundy wiosennej, czternastokrotni Mistrzowie Polski podejmą Pogoń Szczecin. Przypominamy, że trwa sprzedaż wejściówek na barbórkowe spotkanie z Wojskowymi, które rozegrane zostanie 3 grudnia o godzinie 20:30.

Trwa sprzedaż biletów na mecz BarbórkowyPo zwycięskim meczu z Legią, któremu towarzyszyły ogromne emocje, fantastyczna atmosfera i równie fantastyczny doping ponad 23 tysięcy wiernych sympatyków wierzymy, że nikogo na kolejne dwa domowe spotkania, jakie zostały Górnikowi do końca tego roku, nie trzeba specjalnie zachęcać. Liczymy, że zarówno na meczu ze Śląskiem (piątek, 3.12, godzina 20:30), jak również z Pogonią Szczecin (niedziela, 12.12, godzina 17:30) poniesiecie drużynę do zwycięstwa swym głośnym dopingiem. W obu przypadkach liczymy na Waszą obecność, wsparcie i głośny doping, który poprowadzi Górnika do dwóch kolejnych zwycięstw. Widzimy się 3 i 12 grudnia na naszej piłkarskiej świątyni.

Bilety na mecz ze Śląskiem nabywać można zarówno przez internet, jak również w stałych punktach sprzedaży stacjonarnej, wyszczególnionych poniżej.

  • Sklep Kibica w pasażu Areny Zabrze – czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00
  • Kasa „Biała” na promenadzie Areny Zabrze – czynna w dni powszednie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00
  • Sklep Kibica w Galerii Zabrze – czynny od poniedziałku do soboty od 9:00 do 20:00
  • Wyspa Górnika w Centrum Handlowym M1 – czynna od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00
  • Siłownia ReShape w Zabrzu – czynna od poniedziałku do piątku od 6:00 do 24:00 oraz w weekend od 7:00 do 23:00 (Gabriela Narutowicza 1, 41-800 Zabrze). 

Źródło: Górnik Zabrze/Roosevelta81.pl
Foto: Górnik Zabrze/Roosevelta81.pl
Wideo: Górnik Zabrze

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jakby tak na kazdym meczu bylaby tako atmosfera jak na meczu z ległą byloby pieknie !!!!!

najpierw trzeba wygrać mecz w Łecznej,co wcale nie będzie tkie proste,skoro oni zremisowlai u siebie z Rakowem i Lechem!! Koniecznie należałoby dopisac te 3 punkty