Trwa sprzedaż biletów na mecz z Widzewem

W.  -  16 sierpnia 2023 11:00
7
4645

Już w najbliższy piątek o godz. 20:30 Górnik Zabrze zmierzy się z Widzewem Łódź. Przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Na razie wejściówki rozchodzą się średnio, tym bardziej zachęcamy do ich nabywania i wsparcia naszych piłkarzy w piątkowy wieczór.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży wejściówek, wraz z tegorocznym cennikiem obowiązującym na mecze Górnika Zabrze w sezonie 2023/2024.

Wraz z uruchomieniem zamkniętej przedsprzedaży biletów wróciła również możliwość nabywania członkostwa programu GZxLP10. 

Przypominamy, że w trwającym sezonie wprowadzonych zostało kilka zmian związanych z dodatkowymi przywilejami wynikającymi z posiadania karnetów, członkostwa oraz ciągłości obecności na meczach:

  1. Cena członkostwa wynosi nadal 50zł.
  2. Kibic otrzymuje voucher do wykorzystania ważny przez 365dni od momentu zawarcia członkostwa.
  3. Zniżka obowiązująca w bieżącym sezonie dla uczestników programów na mecze rozgrywane w ramach Ekstraklasy wynosi 20%.
  4. Dla osób będących członkiem programu lojalnościowego 'GZ LP10′ będzie prowadzona sprzedaż zamknięta z pierwszeństwem 48 godzin przed otwartą dystrybucją z limitem łącznie 4 biletów (czyli Uczestnik programu będzie mógł kupić online i stacjonarnie bilet dla siebie i 3 znajomych w przysługujących im cenach).
  5. Dla osób, które były na meczu poprzedzającym, będzie prowadzona sprzedaż zamknięta z pierwszeństwem 24 godzin przed otwartą dystrybucją z limitem łącznie 2 biletów (1 dla siebie 1 dla znajomego, nawet jeżeli nie był na meczu).
  6. Przypominamy, że posiadanie karty w formie fizycznej nie jest obowiązkowe i zgodnie z obowiązującymi cennikiem jest dodatkowo płatne (10zł).
  7. Każdy uczestnik może skorzystać z bezpłatnej karty wirtualnej na telefon.

Szczegółowe regulaminy sprzedaży biletów oraz programu GZxLP10 dostępne są TUTAJ

 
Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet
 

Źródło: Roosevelta81.pl/ Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak to wielki prezes stwierdził wzmocnienie nie potrzebne to może frekwencja powinna być 0

Milik zapocił swoje dwie koszule – resztę dał do przeszycia bo brzuch mu się nie dopinał ręce całe w marmoladzie po pączkach a goły z bebasem nie wyjdzie z gabinetu a tym bardziej za telefon nie złapie dlatego nie doszedł do skutku transfer z Opola komunikacja w stylu ja synek spoko domy rada pocisnemy ten temat i oczywiście prezencja światowa oto dyrektor na miarę klubu którego mecze ogląda kilkanascie tysięcy ludzi

Kiedy wraca Gaul? Urban pokazał jak się przygotowywane do sezonu i tu i w Śląsku ostatnio….

A może ktoś lepiej by poinformował !!! dlaczego Górnik nie transferuje napastnika hiszpańskiego z Odry Opole Galana ???? bo co jest sprawny, zdrowy ,strzela bramki za którego trzeba zapłacić , a Górnik potrzebuje nie pełnosprawnych, z kontuzjami, których inni nie chcą, A którym trzeba opłacać !!!! sabotaż to za mało powiedziane !!!!!! Czy są tam jacyś ludzie kompetentni ???????

Cos mi sie zdaje ze kibice powinni zbojkotowac te mecze. Zoboczcie ile kosztują bilety na mecz teraz a ile kosztowaly wczesniej przeciez to jest kpina z ludzi ktorzy chcą oglądac cos fajnego. Do tego dochodzi kasa za piwo 12zl??? Chyba ich pojeb..o!!! Za kielbasa w czerstwej bulce 18zl?? Jak to wszystko zliczysz to mają wchuj zarobek na meczu a oni nie moga poządnego transferu zrobic? Juz mi sie tym wszystkim chce żygac co roku to samo obietnice a chu.j z tego jak zawsze!!!!

Nie pojadę przez pół Polski z synami , żeby ogladać padaczkę i kupować cztery bilety i lać do baku! I wk..ć się patrząc na grę bez napastnika

A mnie też wkurza gra bez napastnika i jeszcze bardziej gdy mecz jest w piątek tym bardziej że pracuje na zmianie nocnej
Jak mecze są w weekend to jestem z synem na każdym meczu