Trwa sprzedaż biletów na mecz z Wartą i Radomiakiem

W.  -  15 września 2021 14:02
0
1878

W ciągu najbliższego tygodnia Górnik Zabrze rozegra dwa mecze na własnym stadionie. Najpierw w ramach 8. kolejki PKO Ekstraklasy, Trójkolorowi zmierzą się z Wartą Poznań, a  następnie w 1/32 finału Pucharu Polski, zagrają z Radomiakiem Radom. Trwa sprzedaż biletów na najbliższe domowe spotkania z udziałem czternastokrotnych mistrzów Polski.

Przypominamy, że pierwsza potyczka, w której Górnik wystąpi w roli gospodarza, to niedzielny pojedynek z Wartą Poznań, który zaplanowany został na 19 września, na godzinę 15:00. Drugi mecz, który rozegramy trzy dni później, a naszym rywalem będzie Radomiak Radom, wyznaczony został na 22 września (środa) i rozpocznie się już o godzinie 14:30.

W przypadku pierwszego meczu o szczegółach dotyczących sprzedaży biletów, pisaliśmy TUTAJ. Przypominamy, że bilety na mecz z Wartą Poznań można nabywać zarówno przez internet, jak również w stałych punktach sprzedaży stacjonarnej:

  • Sklep Kibica – czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00. 
  • Wyspa Górnika w Centrum Handlowym M1 – czynna od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00. 
  • Sklep Kibica w Galerii Zabrze – czynna od poniedziałku do soboty od 9:00 do 20:00
  • Siłownia ReShape w Zabrzu – czynna od poniedziałku do piątku od 6:00 do 24:00 oraz w weekendy od 7:00 do 23:00 (Gabriela Narutowicza 1, 41-800 Zabrze). 

CENNIK BILETÓW NA MECZ Z WARTĄ POZNAŃ

W przypadku meczu Pucharu Polski z Radomiakiem Radom sprzedaż wejściówek wygląda niemal identycznie, wejściówki można kupić drogą stacjonarną i internetową, logując się w serwisie bilety.gornikzabrze.pl. Różnicę stanowią jednak ceny biletów i dostępność miejsc. Jak informuje oficjalna strona naszego klubu:

Bilety można nabywać w cenie 20 złotych (normalny) oraz 10 złotych (ulgowy), niezależnie od wybranej trybuny. Do dyspozycji kibiców oddano dolne sektory trybuny wschodniej oraz południowej. 

Specjalną ofertę przygotowano  dla grup zorganizowanych dzieci i młodzieży do lat osiemnastu. W przypadku grupy składającej się z minimum dziesięciu osób (w tym pełnoletni opiekun), wejściówki można będzie nabyć za symboliczną złotówkę za każdy bilet. 

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments