Trwa sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią

W.  -  8 lutego 2022 13:07
0
1552


W poniedziałkowy wieczór (14 lutego) Trójkolorowi rozegrają pierwszy domowy pojedynek w rundzie wiosennej, podejmując przy Roosevelta Jagiellonię Białystok. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.

Jak informuje oficjalna strona naszego klubu, sympatycy Górnika mogą nabywać wejściówki na pierwsze z siedmiu domowych spotkań, jakie Górnik tej wiosny rozegra w charakterze gospodarza na zabrzańskiej arenie. Mowa o meczu z Jagiellonią Białystok, który zaplanowany został na poniedziałek 14 lutego (godzina 18:00).

Zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem dopuszczone jest zapełnienie 30%. Do puli tej nie wlicza się osób zaszczepionych.

W związku ze świętem zakochanych, przypadającym w dniu meczu z Jagiellonią klub przygotował specjalną ofertę walentynkową, o której informuje w poniższym komunikacie.

Ze względu na mecz przypadający w Dzień Zakochanych mamy specjalną propozycję dla par. Partner kupujący bilet dla siebie i partnerki, bądź partnerka kupująca bilet dla siebie i partnera po przejściu do podsumowania transakcji otrzymuje promocyjną cenę 5 zł za jeden z dwóch kupionych biletów. Promocja dotyczy osób pełnoletnich.

Bilety na mecz z Jagiellonią nabywać można zarówno przez internet, jak również w stałych punktach sprzedaży stacjonarnej, wyszczególnionych poniżej.

  • Sklep Kibica w pasażu Areny Zabrze – czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00
  • Kasa „Biała” na promenadzie Areny Zabrze – czynna w dni powszednie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00
  • Sklep Kibica w Galerii Zabrze – czynny od poniedziałku do soboty od 9:00 do 20:00
  • Wyspa Górnika w Centrum Handlowym M1 – czynna od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00
  • Siłownia ReShape w Zabrzu – czynna od poniedziałku do piątku od 6:00 do 24:00 oraz w weekend od 7:00 do 23:00 (Gabriela Narutowicza 1, 41-800 Zabrze). 

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Zachęcamy do nabywania karnetów i biletów na mecze Górnika , gromkiego i licznego wspierania zespołu w walce o ligowe punkty.

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments