Trwa sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Łęczna

W.  -  10 maja 2022 17:51
0
1030

Trwa sprzedaż biletów na ostatni w tym sezonie domowy pojedynek, w którym Górnik zmierzy się na własnym stadionie ze swoim imiennikiem z Łęcznej. Potyczka obu drużyn rozegrana zostanie na Arenie im. Ernesta Pohla w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00.

Przed niemal dwumiesięczną przerwą w rozgrywkach, w której piłkarze najpierw wybiorą się na krótkie urlopy, po których rozpoczną intensywne przygotowania do sezonu 2022/2023, a ten wystartuje 15 lipca, zaś kibice zdążą zatęsknić za emocjonującymi pojedynkami i niesamowitą atmosferą towarzyszącą domowym spotkaniom rozgrywanym przy Roosevelta 81, czas na ostatni ligowy pojedynek, w którym kibice Trójkolorowych znów będą mogli ponieść zespół fanatycznym dopingiem po zasłużone i upragnione zwycięstwo.

Przypominamy, że bilety na spotkanie 33. kolejki PKO Ekstraklasy z Górnikiem Łęczna nabywać można przez internet, jak również w stałych punktach sprzedaży stacjonarnej, wymienionych poniżej:

  • Sklep Kibica na Arenie Zabrze (czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00). 
  • Kasa Biała (czynna od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00)
  • Wyspa Górnika w Centrum Handlowym M1 (czynny od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00)
  • Salon partnerski w Galerii Zabrze (czynny od poniedziałku do soboty od 9:00 do 18:00

Ponadto informujemy, że klub przygotował specjalną ofertę dla kibiców, którzy wybierają się na niedzielny pojedynek z Górnika Zabrze z Górnikiem Łęczna. Dotyczy ona jednak tylko trybuny północnej (sektory oznaczone literką A).

UWAGA: Z OKAZJI OSTATNIEGO MECZU W TYM SEZONIE NA ARENIE ZABRZE IM. ERNESTA POHLA, KLUB PRZYGOTOWAŁ SPECJALNĄ OFERTĘ.  DOTYCZY ONA MIEJSC NA TRYBUNIE PÓŁNOCNEJ. KORZYSTAJĄC ZE SPECJALNEGO KODU RABATOWEGO BĘDZIECIE MOGLI NABYĆ WEJŚCIÓWKI NA TRYBUNĘ PÓŁNOCNĄ 50% TANIEJ. 

Trybuna północna obejmuje sektory oznaczone literą A (schemat trybun znajdziecie na grafice poniżej). Oferta dotyczy wszystkich rodzajów biletów na Trybunie Północnej. Aby z niej skorzystać należy wpisać wspomniany kod (1948) w odpowiednie okienko podczas zakupu biletu w systemie online.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Wideo: Górnik Zabrze

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments