Trwa akcja świąteczna „Kibice Dzieciom”. Pomóż i Ty!

Milo  -  10 grudnia 2015 22:20
0
789

kibice-dzieciom-koszulka-milik

Grupa Ultras Górnik Zabrze organizuje świąteczną pomoc, aby rozdać trochę uśmiechów młodym kibicom będącym w potrzebie.

Paczki, które grupa Ultras przygotowuje dla ośrodków są dobierane odpowiednio po uprzednio przeprowadzonym wywiadzie, dodatkowo grupa stara się wręczyć drobne upominki klubowe dla młodych fanatyków. Ostatnim razem udało się zebrać ponad 5 tysięcy złotych! Pokażmy, że w jedności siła i wspólnie pobijmy ten rekord.

Aukcje rozpoczynają się od kwoty 19,48 zł. Znajdziecie na nich m.in. koszulkę Arka Milika z czasów gry w Górniku, koszulkę reprezentacyjną byłego bramkarza Górnika, Pavelsa Steinborsa, koszulkę Olka Kwieka z podpisami całej drużyny, czy koszulkę retro Górnika Zabrze z podpisami m.in. legendy Górnika, Stanisława Oślizło oraz Mateusza Sławika, trenera bramkarzy Górnika.

Ponadto na świątecznych aukcjach znajdziecie rękawice zawodnika organizacji KSW Michała Materli, które zostały przekazane po jednej z jego walk oraz rękawice bokserską z autografami Damiana Jonaka i Artura Szpilki. Na świątecznych aukcjach nie mogło zabraknąć kibicowskich szali, smyczy czy wlepek. Czasu jest naprawdę niewiele, dlatego postarajmy się pomóc potrzebującym.

Link do wszystkich aukcji: Kliknij!

Zachęcamy wszystkich do licytacji, jesteśmy TORCIDĄ, jesteśmy jednością. Razem potrafimy wiele, co udowadniamy na każdym kroku!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments