Trójkolorowych Świąt!

Pionek  -  24 grudnia 2017 12:44
0
2902

Ten rok był dla nas wszystkich prawdziwą karuzelą, raz byliśmy w piekle by potem znaleźć się w raju i do teraz nie chcemy tego raju opuścić. Skoro mowa o niebie i raju chcielibyśmy w imieniu całej redakcji Roosevelta81.pl złożyć najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich i każdego z osobna. Przede wszystkim pragniemy złożyć podziękowania dla:

  • Trenera Marcina Brosza i dla całego sztabu szkoleniowego za świetną pracę z naszymi zawodnikami, przygotowanie fizyczne i mentalne, za opiekę i troskę o każdy detal w codziennej pracy na treningach.
  • Zawodników, którzy godnie reprezentowali nasze ukochane barwy przez cały rok, którzy udowodnili, że „nawet gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że się mylili”
  • Kibiców za tak liczną obecność na spotkaniach Górnika, nieustanny doping i zaangażowanie w życie klubu.
  • Torcidzie za tak wielkie zaangażowanie w sprawy kibicowskie, za tworzenie niesamowitej atmosfery podczas spotkań i za działalność na rzecz promocji Górnika w regionie.  
  • Wszystkich czytelników, za to, że wykazują cierpliwość w stosunku do nas i że chętnie nas czytają.
  • Wszystkim osobom związanym z klubem za oddanie i pracę na rzecz najbardziej utytułowanego klubu w Polsce.

Wszystkim Państwu życzymy zdrowych, wesołych i trójkolorowych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze, życzymy wam wypoczynku, świątecznego obżarstwa i obyśmy w tak dobrych humorach kończyli sezon w czerwcu, mając tyle pociechy z gry Górnika co obecnie.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments