„Trójkolorowi” zaprezentowali się kibicom

Luq  -  8 lutego 2014 23:09
0
814

Prezentacja
W hali widowiskowo-sportowej “Pogoń” w Zabrzu tuż po godzinie 17:00 odbyła się huczna prezentacja drużyny przed rundą wiosenną. Frekwencja dopisała, a wszystkie miejsca były pozajmowane niemal do ostatniego miejsca.

Jako pierwsi licznie zgromadzonym kibicom zaprezentowali się członkowie sztabu szkoleniowego. Trener Ryszard Wieczorek podkreślił, że drużyna prowadzona przez niego jest dobrze przygotowana do zbliżającej się rundy i wszyscy postarają się walczyć o jak najwyższe cele. Zebrani sympatycy po raz kolejny wyrazili swoje poparcie dla szkoleniowca głośnym śpiewem i owacjami. Każdy zawodnik wyprowadzony był przez dzieci z przedszkola Górnika oraz hostessy.

Zawodnicy wchodząc na scenę dostawali okolicznościowe koszuli z okazji XV – lecia zabrzańskiej Torcidy na których widniał napis „w jedności siła” oraz mieli na sobie również szaliki upamiętniające 65-lecie istnienia klubu, które po zakończeniu prezentacji trafiły w ręce kibiców. Prezentację zawodników rozpoczął nowy nabytek Górnika Zabrze Grzegorz Kasprzik, który dostał gromkie brawa i głośne pozdrowienia od kibiców zgromadzonych w hali. Zdecydowanie największe owację dostał kontuzjowany kapitan Adam Danch. W trakcie trwania prezentacji krótki program taneczny zaprezentowały cheerleaderki z grupy Energy.

W hali panowała bardzo gorąca, a przede wszystkim głośna atmosfera. Próbkę swoich wokalnych możliwości pokazywały poszczególne fankluby. Najgłośniej słychać było „trójkolorowych” kibiców z Gliwic, Knurowa, Piekar Śląskich oraz Katowic. Nie zabrakło również odważnych deklaracji Pani Prezydent, która otwarcie przyznała. – Idziemy na mistrza, jesteśmy coraz bliżej piętnastej gwiazdki i nowego stadionu, a wszystko idzie ku lepszemu. Z wielkim optymizmem czekam na rundę wiosenną. Następnie z rąk Pani Prezydent przedstawiciele Torcidy otrzymali pamiątkową koszulkę meczową z numerem „15”.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments