Trójkolorowi fani na Łazienkowskiej. Była moc!

Kibic  -  21 sierpnia 2022 16:54
4
5277

Spotkanie w ramach 6. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa, a Górnikiem Zabrze dostarczyło mnóstwo emocji. Mecz zakończył się remisem 2:2. Górnik pokazał bardzo dobry futbol, jednak w końcowych minutach, w których nie brakowało kontrowersji, gospodarze zdołali wyrównać. Nasz zespół mógł liczyć na mocne wsparcie fanów. „Trójkolorowi” kibice pokazali się ze świetnej strony. Fani Górnika – w zdecydowanej większości przyodziani w szachownicę –  zaprezentowali oprawę na której widniał Wojciech Korfanty. 

Odpalono również race. Doping zabrzan był znakomity i dobrze słyszalny przez cały pojedynek. Na meczu nie zabrakło oczywiście KKN-u Górnika. Poniżej krótka relacja.

Swoją oprawę zaprezentowali również gospodarze. Nawiązywała ona do aktualnej sytuacji na Odrze. Dla nas najzabawniejsze w niej było słowo wiodro. Tak na przyszłość, jak już coś, to kibel. Do oprawy legionistów odniósł się również na swoich sm, Lukas Podolski, który udzielił gospodarzom krótkiej lekcji geografii.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: KKN Górnik Zabrze/ Torcida/ Roosevelta81.pl
Foto: KKN Górnik Zabrze/ Lukas Podolski sm/ Roosevelta81.pl

 

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo Lukas za odpowiedż kibicom legi ale się zbłażnili z transparentem kto na śląsku godo 'w wiodrze’ chyba gorole z warszawy ha,ha,ha

Gdzie was lJ,y bylo slychac chyba nie na stadionie

i „dzięki” gałązka za lamerskie rady heheh co za dzban

Varsawskie słoje u nas zjebani i wysmiania to samo w miscie rafała…hehe brawo Torcida brawo Poldi….niby nie grał a zagrał na nosach stolec-nym