Trenerzy po meczu: „Górnik zasłużenie zdobył trzy punkty”. „Skończyło się szczęśliwie”

Luq  -  21 lipca 2014 20:51
0
921

Dankowski_cracovia_1415
– Jeśli poprawiamy sposób wyjścia do szybkiego ataku, to w kolejnych meczach również będziemy mieli szansę walczyć o zwycięstwa
– powiedział Józef Dankowski, trener Górnika, po wygranym spotkaniu z Cracovią, na pomeczowej konferencji prasowej.

Robert Podoliński (trener Cracovii): – Pierwsza połowa to była praktycznie nasza nieobecność na boisku. Graliśmy bardzo słabo. Mieliśmy ogromne problemy. Druga połowa była w naszym wykonaniu znacznie lepsza. Aż szkoda tej pierwszej straconej bramki. Teraz musimy mieć podniesioną głowę, bo za tydzień jest szansa do rewanżu. Punkty Górnik zdobył zasłużenie, za bardzo aktywną i agresywną pierwszą połowę.

Józef Dankowski (trener Górnika): – Trener Cracovii powiedział niemal wszystko. W końcówce pierwszej połowy mieliśmy kilka okazji na podwyższenie prowadzenia, szczególnie dwie dobre sytuacje miał Łukasz Madej. Może to i dobrze, że bramka nie padła, bo gdy prowadzi się 2:0, to wtedy przychodzi samouspokojenie. Oczywiście wolałbym mieć dwubramkowe prowadzenie. Cracovia nie miała nic do stracenia i musiała zaatakować. Gra była równie nieskuteczna. Skończyło się szczęśliwie, ale zasłużenie. Chłopcy dali z siebie 100 procent. Jeśli poprawiamy sposób wyjścia do szybkiego ataku, to w kolejnych meczach również będziemy mieli szansę walczyć o zwycięstwa.