Traciliśmy kontrolę na grą, nie do końca spełnialiśmy założenia trenera

Kibic  -  8 listopada 2022 19:25
14
3051

Po bardzo dobrym występie Górnika w ligowym meczu w Szczecinie, tym razem spotkała nas bardzo przykra niespodzianka. W 1/8 rozgrywek Pucharu Polski zabrzanie nie sprostali II-ligowemu KKS Kalisz. Po meczu bramkarz Górnika Daniel Bielica wskazywał przyczyny porażki. – Ciężko coś na gorąco powiedzieć, ale myślę, że za bardzo daliśmy się ponieść tym emocjom i nie graliśmy tego, co sobie założyliśmy. Traciliśmy kontrolę na grą, nie do końca spełnialiśmy założenia trenera. Tutaj upatrywałbym największej winy dlaczego odpadliśmy z pucharu.

Golkiper Górnika nie szukał za to usprawiedliwienia w ewentualnym zmęczeniu, tym bardziej, że rywal miał podobny czas na regenerację sił. – Graliśmy tym samym składem co w Szczecinie, ale Kalisz też swój mecz rozgrywał w ten sam dzień. Myślę, że szukanie w tym miejscu przyczyny, to nie ta droga. Trzeba się uderzyć w piersi i skupić na następnym pojedynku ekstraklasowym.

O losach awansu rozstrzygnął konkurs rzutów karnych, O jedno trafienie lepsi okazali się rywale, choć Daniel kilka razy był blisko obrony. – Wyczucie może i dzisiaj było, ale zabrakło skuteczności, a to jest najbardziej potrzebne. Nic z tego nie wyniknęło, że gdzieś tam wyczuwałem te karne. Bramkarz rywali może mniej czuł, jednak obronił strzał i to Kalisz wygrał.

 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Polsat Sport
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Drogi Danielu! Sam nie wygrasz, ale dzięki temu, że jesteś w jedenastce Górnik gra o niebo lepiej! Nie jesteś winny! Owszem, chłopaki nie przyłożyli się, nie było mobilizacji! Z „asami” Górnik potrafi grać i wygrywać, a ze słabszymi nie:( Trzymaj się Daniel! Jesteś najlepszym naszym bramkarzem!!!! 🙂

Te karne bronił pan jak flegma – broni się dwoma rękami i z determinacją ! jak np. bramkarz Kaliszan nie mówiąc o Marosie który uderzył słabo i na wysokości najlepszej dla bramkarza- czy TAK ?

Tam też taki mądry byłeś? Gdzie? W dupie!!!!

Lechita, a ty tam też taki mądry byłeś?? Gdzie? W pupie!

A ty tam też taki mądry byłeś? Gdzie? W du..e!

A tak też taki mądry byłeś? Kaj? W odbycie baj baj!

Lechita kolejny Gałązka tam też taki mądry byłeś? Gdzie? W ….e !

Gałązka uspokój się!

Lechita! A ty tam też taki mądry byłeś? Gdzie? W du..e!

Lechita! A ty tam tyż taki mądry byłeś? Kaj? W pupie bajbaj!

Lechita! A tam też taki mądry byłeś? Gdzie? W d…e!

Lechita srosz a niy godosz!

Kupować bilety, wszyscy na Miedź!!!

Brawo ty