Torcida organizuje wyjazd do Wrocławia

g.rajda  -  29 września 2022 20:38
1
3944

W sobotę  8 października Górnik Zabrze zmierzy się w wyjazdowym meczu ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie w ramach 13. kolejki PKO Ekstraklasy, odbędzie się na Stadionie Wrocław przy alei Śląskiej 1. Początek meczu zaplanowano na godz. 15:00

Wyjazd odbędzie się pociągiem specjalnym (koszt 110 zł). Zapisywać się można w CH Platan, FC oraz w namiocie podczas meczu z Zagłębiem!!!
 
Czołem Panowie, Szlachta!
Przed nami kolejny wyjazd, w którym nasza liczba powinna… Tfu MUSI Wypierdala* w kosmos!
Jedziemy do Wrocławia do „maliniaków”, więc trzeba pokazać, że nasza liczba z Kielc to nie przypadek, a potencjał który mamy!!! Także mobilizujemy się na ten wyjazd jeszcze bardziej niż poprzednio i pokazujemy Polsce „zabrskie pierdolnięcie”!
Jeżeli kochasz Górnika, Twe nazwisko z list wyjazdowych nie znika!!!
Wszyscy do Wrocławia!!!
 
 

Poprzednia wizyta we Wrocławiu miała miejsce podczas ostatniego meczu ubiegłego sezonu. W maju na wrocławskim stadionie zameldowało się niemal 1200 zabrzańskich fanów, wśród których był Lukas Podolski. Liczymy, że i tym razem kibice Górnika w dużej sile udadzą się Dolny Śląsk.
 
W podobnej liczbie jak we Wrocławiu, Torcida zameldowała się przed kilkunastoma dniami w Kielcach. Na mecz z Koroną wybrało się dokładnie 1162 fanów. Zabrzanie licznie pokazywali się również w Warszawie (800 osób) i Chorzowie (465). 
 
 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/ Torcida Górnik
Foto: Roosevelta81.pl/ Torcida Górnik

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Wyjazd rzecz święta!!! Inwazja do miasta malinowych nosów.