Torcida on tour! Inwazja na Kielce

Kaszpir  -  5 lutego 2020 15:43
0
4346

W sobotę 8 lutego zabrzański Górnik rozpocznie ligowe zmagania w rundzie wiosennej. Pierwszy mecz „Trójkolorowi” rozegrają w Kielcach z tamtejszą Koroną. Podopieczni Marcina Brosza będą mieli mocne wsparcie z trybun, z Zabrza wybiera się bowiem spora rzesza kibiców spod znaku Torcidy.

Fani Górnika do stolicy województwa świętokrzyskiego wybierają się pociągiem specjalnym. Wyjazd cieszy się ogromnym zainteresowaniem, na obecną chwilę (środa 5.02) liczba sprzedanych wejściówek zbliża się do 1300! Z pewnością licznik jeszcze podbije do góry, ponieważ zapisy nadal są prowadzone: 

Informujemy jednocześnie, że prowadzone są już zapisy na kolejne spotkanie wyjazdowe do Wrocławia. Przypominamy, że mecz pomiędzy Śląskiem a Górnikiem Zabrze odbędzie się 21 lutego (piątek), o godz. 20:30.
Więcej info wkrótce.

Na Suzuki Arenie nie zabraknie KKN-u, który regularnie podąża za ukochaną drużyną. Zapowiada się zatem święto na trybunach i oby gra naszych piłkarzy oraz końcowy wynik sprawiły, że wszyscy będziemy wracać na Śląsk w doskonałych nastrojach.  

Torcida on tour!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/Torcida.eu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments