Tomasz Musiał: Nieźle uśmiałem się z tego wydarzenia…

kamres  -  27 lipca 2014 23:45
0
940

Musiał_Lech_1415

„Golas” biegał poza polem gry i nie przerwałem akcji, uczyniłem to dopiero kiedy podbiegł bliżej – ocenia sytuację sędzia spotkania Górnik – Lech, Tomasz Musiał.

Sędzia z Krakowa po raz pierwszy znalazł się w takiej sytuacji: – Podczas swojej sędziowskiej kariery pierwszy raz zdarzyło mi się wbiegnięcie na murawę roznegliżowanego kibica. Ja podobnie jak zawodnicy nieźle uśmiałem się z tego wydarzenia – zdradza Musiał.

Takie sytuacje zawsze są niebezpieczne dla zawodników znajdujących się na boisku, ponieważ nigdy nie wiadomo jakie intencje ma kibic wbiegający na murawę: – Po meczu zawsze robimy analizę pracy sędziów i na pewno znajdzie się w niej tej facet, który będzie jej wyjątkowym punktem. Niestety mamy coraz więcej  przypadków przerywania meczów ze względu na chuligańskie wybryki, w tym spotkaniu to było śmiesznie, lecz co by było gdyby ten kibic miał przy sobie nóż i komuś zrobił krzywdę – pyta retorycznie sędzia.

Jak sędzia zareagowałby, jakby na murawę wbiegła jakaś fanka w negliżu? – Wtedy na pewno nie dostałaby kartki (śmiech) cóż mogę powiedzieć o kibicu, który zrobił to z miłości… Naprawdę pięknie „ją” pokazał… – mówi roześmiany Tomasz Musiał.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments