Tomasz Młynarczyk: „Priorytetem jest ekstraklasa. Przy okazji zdobycie pucharu? Byłoby fantastycznie!”

Milo  -  20 grudnia 2013 06:18
0
835

olkowski_legia_1314
Górnik powinien przede wszystkim skoncentrować się na ekstraklasie i na awansie do pierwszej ósemki, to jest priorytet – powiedział po wygranym spotkaniu pucharowym z Legią Warszawa, Tomasz Młynarczyk były prezes Górnika, a obecnie prezes Rady Nadzorczej zabrzańskiego klubu.

– Jeżeli Górnikowi przy okazji uda się zagrać kolejne mecze w pucharze, dostać się do finału oraz wygrać go, to byłoby fantastycznie. W meczu z Lechem w Poznaniu i z Ruchem w Chorzowie też wyglądało to bardzo dobrze, jednak skończyliśmy porażką. Złą passę świetnych pierwszych połów spotkania, a nie najlepszej końcówki udało się przełamać, dlatego jestem bardzo szczęśliwy. Przed samymi świętami udało się zakończyć ten rok zwycięstwem, a to znakomity prezent dla kibiców – powiedział Młynarczyk.

Prezes Rady Nadzorczej wrócił do przeszłości i porażki z ekipą ze stolicy 0:3. – Faktycznie Górnik z Legią przegrał na 60-lecie klubu, ale nie traktowałbym tego jako odwetu, natomiast to dobrze rokuje. Tamten jubileusz skończył się dla Górnika niezbyt dobrze, a ten na 65-lecie klubu zakończył się wygraną i to jest super sygnał na nadchodzącą rundę wiosenną.

Na koniec Tomasz Młynarczyk odniósł się do zakazu transferowego oraz najbliższego zebrania rady nadzorczej – Nie wiem, czy będzie porusza na nim kwestia zakazu transferowego. Zebranie będzie się odbywało głównie pod kwestią finansową klubu. Myślę, że zarząd klubu poradzi sobie z tą decyzją, pozostaje jeszcze odwołanie. Te sprawy zostaną wyjaśnione wkrótce.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments