Tomasz Hołota woli Śląsk Wrocław zamiast Górnika Zabrze

Luq  -  19 czerwca 2013 14:45
0
890

holota2_polonia_1213
Tomasz Hołota, o którym głośno mówiło się, że może tego lata trafić na Roosevelta, podpisze jednak kontrakt ze Śląskiem Wrocław. – Do tego, by mój transfer do Śląska stał się faktem, pozostało już tylko zaliczenie testów medycznych – powiedział były pomocnik Polonii Warszawa w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu z Wrocławia.

Wiele wskazywało, że Hołota wybierze drużynę z Roosevelta. Sam wypowiadał się, że chciałby ponownie pracować pod okiem trenera Adama Nawałki, który prowadził go w GKS-ie Katowice. Pomocnik nie pojawi się na piątkowym treningu Górnika, bowiem w środę był obecny we Wrocławiu, gdzie wkrótce powinien podpisać umowę.

– Do tego, by mój transfer do Śląska stał się faktem, pozostało już tylko zaliczenie testów. Jeśli wypadną pozytywnie, w najbliższych dniach podpiszę kontrakt we Wrocławiu. Jestem zdecydowany, by grać dla tego klubu. Śląsk to dobra drużyna, która ma fajnych kibiców i piękny stadion. Myślę, że to najlepszy ruch, jaki mogłem zrobić – powiedział Hołota. – Były różne oferty, zarówno z kraju, jak i z zagranicy, ale najlepszą propozycję przedstawił Śląsk. Byłem od razu zdecydowany na ten kierunek.

źródło: Roosevelta81.pl/slaskwroclaw.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments