To już przesądzone. Wraca Ryszard Wieczorek!

Spark  -  8 listopada 2013 07:58
0
1347

wieczorek_infsprt
To już przesądzone, że zabrzan do następnego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała przygotowywał będzie Ryszard Wieczorek dziś jeszcze trener ROW-u Rybnik, gdzie w czwartek poinformował swoich współpracowników o swym odejściu do Górnika.

Według informacji „Sportu” podobno na poważnie rozpatrywane były tylko trzy kandydatury: Waldemara Fornalika, Ryszarda Wieczorka i Jerzego Brzęczka. Były selekcjoner nie chciał w tej chwili przejmować zespołu. Brzęczek początkowo mówił o styczniu, ale ostatecznie zadeklarował się podjąć pracę od następnego tygodnia. Wieczorek deklarował, że może zespół przejąć w każdej chwili.

Wszyscy trzej pojawili się w sobotę na rozmowach  z prezydent Zabrza Małgorzatą Mańką-Szulik. Wieczorka polecało kilka osób z bezpośredniego otoczenia pani prezydent. – Górnik w tej chwili potrzebuje bardziej doświadczonego, który zna specyfikę pracy w lidze. Tutaj chodzi o to, by nie zepsuć tego, co zostało zrobione. Brzęczek to dobry kandydat, ale na tę chwilę lepszy jest Wieczorek – powiedział współpracownik prezydent Zabrza.

Źródło: Sport
Foto: informacjesportowe.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments